Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Wellness Medical Spa Unitral

Piastów 6, 76-032 Mielno
www.unitral.pl

Skontaktuj się z obiektem

Patrycja Borowska Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Wellness Medical Spa Unitral

Poznaj ofertę nowego kompleksu spa w hotelu w Mielnie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Poznaj ofertę nowego kompleksu spa w hotelu w Mielnie - Hotel Wellness Medical Spa Unitral

  Trzygwiazdkowy obiekt może się poszczycić jedynym w Polsce i jednym z największych w Europie ośrodkiem spa w klimacie Morza Martwego.

  Począwszy od maja 2012 roku w nowym, południowym skrzydle obiektu funkcjonuje spa z basenem z solą z Morza Martwego. Na terenie kompleksu o powierzchni 1,6 tys. mkw. znajazło się również czternaście tematycznych gabinetów w których odbywają się masaże, kąpiele i rytuały spa, a także sauny, łaźnie, jacuzzi zewnętrzne, natryski wrażeń, groty solna i śnieżna, kriokomora i specjalna strefa wypoczynku.

  W Hotelu Unitral organizowane mogą być konferencje, kongresy, szkolenia, sympozja, prezentacje i bankiety. Do dyspozycji organizatorów konferencji hotel oddaje salę konferencyjną nr 1 na 70 osób,  salę konferencyjną nr 2 na 40 osób oraz kuluary o powierzchni ok. 6 mkw. Obie sale konferencyjne są klimatyzowane i posiadają dostęp do światła dziennego i możliwość zaciemnienia sali, możliwe jest także łączenie sal. Na wyposażenie pomieszczeń konferencyjnych składają się: nagłośnienie, ekran, sprzęt audiowizualny, rzutnik folii, xero i fax. Przy wynajmie sali możliwa jest obsługa cateringowa, za dodatkową opłatą możliwe jest też uzupełnienie wyposażenia o projektor komputerowy.

  W części czterogwiazdkowej Hotel Unitral oddaje do dyspozycji uczestników konferencji 42 klimatyzowane pokoje dwuosobowe, 6 dwuosobowych apartamentów oraz Apartament Morski, który znajduje się na najwyższej kondygnacji nowej części obiektu. W części trzygwiazdkowej znalazło się 115 pokoi: 27 jednoosobowych, 53 dwuosobowe, 11 pokoi przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, 6 pokoi dwuosobowych typu LUX oraz 18 dwupokojowych apartamentów.

  Wszystkie posiłki w hotelu serwowane są w restauracji formie bufetu szwedzkiego, na którym goszczą tradycyjne polskie potrawy oraz własnego wypieku pieczywo. Na ciasta z hotelowej cukierni, desery i jawę zaprasza z kolei Cafe Bar Unitral.

  Hotel jest przyjazny osobom niepełnosprawnym.

  źródło: www.unitral.pl

Oferty specjalne

 • Spotkania biznesowe

  Zapraszamy na spotkania biznesowe i mini konferencje. Dysponujemy w pełni wyposażoną i klimatyzowaną salą konferencyjną na max.60 osób. Na potrzeby spotkań biznesowych oferujemy oddzielną część restauracyjną, którą możemy wyposażyć w projektor lub dodatkowy sprzęt konferencyjny. Po wyczerpującym...