To jedna z największych inwestycji sfinalizowanych w tym roku. Czterogwiazdkowy Hotel Zalewski w Mrzeżynie, w województwie zachodniopomorskim, 1 sierpnia br. otworzył swoje podwoje. Na gości czeka 250 pokoi, duże zaplecze gastronomiczne, 3 sale konferencyjne, strefa SPA i aquapark. 

W nowo otwartym Hotelu Zalewski organizatorzy spotkań będą mogli zaplanować bardzo zróżnicowany program dnia. Strefa biznesowa obejmuje 3 wielofunkcyjne sale konferencyjne o powierzchni od 130 m kw. do 190 m kw. Wszystkie przestrzenie są klimatyzowane, wyposażone w nagłośnienie stacjonarne, ekrany, projektory i mikrofony. Obiekt oferuje serwis kawowy.

Hotel Zalewski Mrzeżyno sale konferencyjne

250 nowoczesnych pokoi w opcji: dwuosobowe, dwuosobowe z dostawkami, czteroosobowe familijne oraz apartamenty, pomieści ponad 500 gości. Pokoje są przestronne, o powierzchni od 21 m kw. do 46 m kw. Ich dużym atutem są przeszklone balkony, a z części z nich rozpościera się widok na morze.

Hotel Zalewski Mrzeżyno sale konferencyjne

W Hotelu Zalewski goście odwiedzić mogą przestronną (400 m kw.) restaurację a la carte Atmosfera, której menu uwzględnia produkty sezonowe i regionalne. Do restauracji przylega taras. W holu przy recepcji usytuowany jest Lobby bar, do którego można się na kawę, herbatę lub koktajle. Ofertę uzupełnia dwupoziomowa kawiarnia, fast food oraz pub w stylu kubańskim z 4 torami do kręgli.

Hotel Zalewski Mrzeżyno sale konferencyjne

Po konferencji jej uczestnicy skorzystać mogą z otwartego w czerwcu Aquaparku Zalewski, z 6 basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi, wodnym placem zabaw i zjeżdżalniami. Na piątym piętrze hotelu znajdują się strefy Spa i Wellness z gabinetami zabiegowymi, saunami: fińską i himalajską, łaźnią parową, ziołową oraz hammam.

Hotel Zalewski Mrzeżyno sale konferencyjne