O czym ćwierkają wróble? Tak, zima nadchodzi nieubłaganie, ale na szczęście zostało jeszcze trochę czasu. Wesołe ptaszki przekazują sobie również inne ciekawe wieści, na przykład o tym, że jeśli wpadniecie na ideę, by organizować udane spotkania w mniejszym lub większym gronie, to trzeba obrać kurs na Podlasie. Tam, w białostockim hotelu ibis Styles, w pięknym otoczeniu, czeka na Was komfortowe zaplecze konferencyjne i hotelowe oraz serdeczny i profesjonalny personel. To lecimy.

Aby w branży eventowej i konferencyjnej zaliczać wyłącznie wzloty, a wystrzegać się upadków, aby móc rozwinąć  skrzydła, sprawdzając się w tym, w czym jesteśmy najlepsi oraz realizować wszelkie wymyślne pomysły na imprezy firmowe, nasze „sokole oko” musi wyławiać najlepsze wśród ofert na rynku. W północno-wschodniej Polsce, w stolicy województwa podlaskiego, znajduje się trzygwiazdkowy hotel ibis Styles Białystok, a w nim wszystko, co potrzebne do zorganizowania konferencji dużych i małych. Na listę atutów wpisujemy także usytuowanie. Nieopodal hotelu znajdują się atrakcje kulturalne takie jak: Opera Podlaska, Teatr Dramatyczny, Centrum Zamenhofa czy zabytkowy Pałac Branickich. Dzięki temu, że budynek jest wielokondygnacyjny, goście ibis Styles Białystok mogą liczyć na piękny widok z okien pokoi. Uczestnicy organizowanego w obiekcie zjazdu bądź sympozjum bez problemu dotrą na miejsce – białostocki ibis Styles znajduje się tylko pół kilometra od centrum i tylko 2 kilometry od dworca kolejowego, a dla tych podróżujących samochodem przygotowany jest bezpłatny parking na 66 miejsc. Tak wygląda otoczenie z lotu ptaka, przyjrzyjmy się wnętrzom.

Bielik, Czajka, a może Kormoran? Sale konferencyjne w ibis Styles Białystok

Zaplecze konferencyjne białostockiego hotelu daje organizatorom eventów czy szkoleń duże pole do popisu. Do swojej dyspozycji mają oni aż 13 sal, noszących nazwy ptasiego bractwa. Najmniejsze z nich jak „Słowik”, „Skowronek” czy „Sikorka” (o powierzchni 20 mkw.) idealnie nadadzą się na rozmowy biznesowe w gronie do 10 uczestników. Średniej wielkości „Dzięcioł” i „Żuraw” (57 mkw.) pomieszczą 49 gości w układzie teatralnym bądź 31 gości w ustawieniu szkolnym. Największe sale w hotelu – „Drozd” wraz z salą „Dzięcioł”, a także połączone sale „Bocian” i „Żuraw” podczas konferencji pomieszczą do 149 osób w układzie kinowym. Wszystkie pomieszczenia łącznie zajmują powierzchnię 630 mkw., wyposażone są rzutniki multimedialne, ekrany, bezprzewodowe mikrofony, TV, flipcharty oraz szybkie wifi. We wnętrzach zastosowano barwy nierozpraszające uwagi – biel, krem, brązy.

Bo wypoczynek niejedno ma imię

Ibis Styles Białystok jest hotelem, który stanowi spójne połączenie nowoczesności oraz inspiracji naturą, co jest widoczne na każdym kroku. Lampy-konary zawieszone nad recepcją, numery pokoi w kształcie ptaków, ptasie domki jako dekoracja restauracji, wprowadzają odrobinę żartobliwego dystansu do poważnego świata biznesu. Wszystko to ma służyć wprawieniu w dobry nastrój. Dominujące w wystroju beże, zielenie i szarości dadzą odpocząć Waszym oczom. Białostocki ibis Styles zaprasza nie tylko do wykorzystania swoich pomieszczeń do pracy, ale także do skorzystania z możliwości efektywnego odpoczynku oraz rozrywek, jakich tu nie brak.

Czy kładziesz się spać wcześnie, by wstać radosny jak skowronek, czy też pracujesz do późnych godzin nocnych niczym sowa i potrzebujesz do tego przestrzeni zapewniającej ciszę, w hotelu znajdziesz pomieszczenia dopasowane do swoich potrzeb. Na terenie ibis Styles mieści się 129 przytulnych pokoi jedno- i dwuosobowych (w tym 9 apartamentów-pokoi rodzinnych) z możliwością dostawki, wyposażonych w klimatyzację, komfortowe łóżko Sweet Bed by ibis Styles, łazienkę, TV i wifi. O poranku pokrzepicie się aromatyczną kawą i smacznym śniadaniem serwowanym w restauracji Ququłka, specjalizującej się w kuchni regionalnej lub w hotelowym barze, gdzie można też spędzić miło czas po konferencji. Oba pomieszczenia odznaczają się niebanalną aranżacją, dzięki której będzie przyjemnie spotkać się z kolegami z pracy.

Po zakończeniu dnia spędzonego na warsztatach lub rozmowach o biznesie warto odwiedzić hotelową strefę odpoczynku. Można sprawdzić swoją formę na siłowni albo spędzić czas w saunie. Dla uczestników szkoleń lub wyjazdu integracyjnego można również zorganizować wycieczkę nad rzekę Białą lub do jednego z dwóch rezerwatów, które znajdują się na terenie Białegostoku – Lasu Zwierzynieckiego czy Rezerwatu Antoniuk, by przyjrzeć się naturze z bliska. W końcu Białystok znajduje się w obszarze nazywanym „Zielonymi Płucami Polski”, a ibis Styles Białystok daje możliwość połączenia tego, co potrzebne do pracy i tego, co niezbędne do naładowania baterii.