Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

ibis Styles Gniezno Stare Miasto

Chrobrego 20, 62-200 Gniezno
http://www.ibis.com/pl/hotel-A0Y3-ibis-styles-gniezno-stare-miasto-opening-june-2016/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
ibis Styles Gniezno Stare Miasto

Ibis Styles w Gnieźnie przyjął pierwszych gości

Data aktualności: 16-06-2016

  • Ibis Styles w Gnieźnie przyjął pierwszych gości - ibis Styles Gniezno Stare Miasto

    Nowy trzygwiazdkowiec marki ibis Styles w Gnieźnie został otwarty 9 czerwca br. Hotel oferuje trzy sale konferencyjne dla 250 osób.

     

    Portfolio grupy Accor wciąż się powiększa. Otwarty został kolejny hotel marki ibis Styles, tym razem w Gnieźnie. To pierwszy hotel tej marki w regionie. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, rzut kamieniem od Bazyliki prymasowskiej. Ibis Styles Gniezno został zaprojektowany w ramach unikalnego kompleksu i położony jest w pobliżu głównego dworca kolejowego. Hotel oferuje 70 pokoi w trzygwiazdkowym standardzie oraz trzy dale konferencyjne. Największa z nich pomieści 150 osób, pozostałe po 50. W hotelu znajduje się również restauracja regionalna Pietrak, bistro Family Food oraz lobby bar. Motywem przewodnim wystroju gnieźnieńskiego ibisa jest historia miasta, w którym legendarny Lech założył swoją siedzibę w miejscu wskazanym przez białego orła, tu koronowano pierwszego polskiego króla i odbył się zjazd gnieźnieński z udziałem cesarza. Dlatego w pokojach i na ścianach wszystkich wnętrz znaleźć można "królewskie" motywy w wersji pop-kulturowej. Do dyspozycji gości obiekt oddaje również parking. Obiekt przyjmuje gości od 9 czerwca br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: