Dziś, aby zadowolić i zaskoczyć uczestników konferencji czy szkolenia nie wystarczy dobry sprzęt audiowizualny i sala konferencyjna. Wybierając miejsce na konferencje warto zwrócić uwagę na lokalizację hotelu oraz dodatkowe atrakcje, jakie gwarantuje obiekt. Hotele spółki Interferie, które położone są nad morzem i w górach wpisują się w ten trend i oferują znacznie więcej niż pokaźne zaplecze konferencyjne oraz nocleg na wysokim poziomie.

Sale konferencyjne w górach i nad morzem

Dzięki rozbudowanej ofercie hoteli grupy Interferie w ciągu ostatniego półrocza w górskich hotelach zorganizowano około 60 szkoleń i konferencji dla blisko 3000 osób. W samym październiku odbyły się tam aż 24 szkolenia! Jednak lokalizacja hoteli to tylko część przyczyn ostatnich sukcesu firmy.  

Łącznie wszystkie hotele spółki Interferie oferują 16 sal konferencyjnych, w których jednocześnie może szkolić się ponad 1200 osób. Na ofertę konferencyjną grupy składa się: sześć sal konferencyjnych hotelu w Szklarskiej Porębie (ich powierzchnia to 550 mkw., która może pomieścić jednocześnie 360 uczestników spotkań), dwie sale konferencyjne w hotelu Świeradowie-Zdroju (pomieszczą one 140 osób jednocześnie), siedem sal w nowoczesnym Interferie Medical SPA w Świnoujściu (dla 524 uczestników spotkań) oraz jedna sala w obiekcie w Głogowie. To imponujące zaplecze konferencyjne uzupełnia szeroka oferta atrakcji służących aktywnemu wypoczynkowi.  

Interferie Bornit Szklarska Poręba sale konferencyjneInterferie Bornit Szklarska Poręba sale konferencyjne

Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie

- Wyróżnikiem naszych hoteli jest bogaty program atrakcji dodatkowych. Wśród nich znajdują się m.in. zabawy w dyskotece, zajęcia taneczne zumby, latino czy salsy, integracyjne gry sportowe, możliwość uczestniczenia w cyklu „Bieganie na śniadanie” w sezonie letnim oraz biegach nordic walking z instruktorem. Widzimy jak atrakcyjność oferty konferencyjnej znacząco wzrasta jeżeli klient może korzystać z dodatkowych atrakcji podczas pobytu szkoleniowego, takich jak aquapark, basen sportowy, centrum fitness, groty jodowej czy też zabiegi w Centrum SPA – komentuje Dorota Turska z Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie.

Spółka przyjmuje zgłoszenia na konferencje już na 2016 roku, i co najważniejsze - ponad jedna czwarta nowych rezerwacji pochodzi od osób, które o ofercie Interferie dowiedziały się od zadowolonych konferencyjnych klientów spółki.