Nowo otwarty obiekt Krowodrza Centrum Konferencyjno-Hotelowe w Krakowie swoją ofertę kieruje przede wszystkim do klientów biznesowych. Czeka na nich strefa spotkań złożona z 4 sal konferencyjnych, 38 pokoi, w tym 4 apartamenty, restauracja oraz strefa relaksu.

Centrum konferencyjne tworzą 3 sale konferencyjne o powierzchni od 36 m kw. do 68 m kw., które po połączeniu tworzą jedną wielofunkcyjną przestrzeń (160 m kw.) na spotkania dla maksymalnie 150 osób w układzie teatralnym. Wszystkie sale znajdują się na parterze budynku, są klimatyzowane, z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia. Wyposażoneo je w profesjonalny sprzęt konferencyjny.

Krowodrza Centrum Konferencyjno-Hotelowe Kraków sale konferencyjne

Uzupełnieniem oferty jest VIP Room o powierzchni 33 m kw. przeznaczony do spotkań w gronie 10 osób. Gabinet posiada m.in. ochronę antyinwigilacyjną bierną, własny węzeł sanitarny, na życzenie klienta - dobrze zaopatrzony bar, a nadzór nad przebiegiem konferencji pełni pracownik z certyfikatem o dopuszczeniu do informacji tajnych. W razie zapotrzebowania możliwe jest podniesienie standardu bezpieczeństwa do top secret.

Krowodrza Centrum Konferencyjno-Hotelowe Kraków sale konferencyjne

Na miejscu na gości czterogwiazdkowego hotelu czeka 38 przestronnych pokoi jedno-, dwuosobowych oraz rodzinnych. Zadbano, aby 8 spośród nich (o powierzchni  30 m kw.) było w pełni dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. W hotelu znajduje się także strefa spa, a w niej sauna, jacuzzi i sala fitness. W hotelowej restauracji gościom proponowana jest krótka lista sezonowych dań, opartych na lokalnych produktach, zaś w oranżerii na piętrze skosztować można deserów, spróbować specjalnie wyselekcjonowanych win czy aromatycznej kawy.

Goście Krowodrza Centrum Konferencyjno-Hotelowego skorzystają z bezpłatnego parkingu dla 40 aut wraz z 3 stanowiskami autokarowymi oraz dwustanowiskowej stacji ładowania samochodów elektrycznych.