Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Lwowska 1

Lwowska 1, 30-548 Kraków
http://www.lwowska1.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Lwowska 1

Konferencje w nowo otwartym krakowskim aparthotelu

Data aktualności: 27-03-2017

 • Konferencje w nowo otwartym krakowskim aparthotelu - Lwowska 1

  Stolica Małopolski wzbogaciła się o nowy czterogwiazdkowy aparthotel – Lwowska 1. Autorami nowoczesnego, czterokondygnacyjnego budynku są architekci z krakowskiego biura projektowego Lewicki Łatek, a wykonawcą firma Budomax.

   

   

  Siedziba Hotelu Lwowska 1 powstała przy ulicy o tej samej nazwie, w sercu krakowskiego Podgórza. Inwestycję zrealizowano w systemie aparthotelu. Oznacza to, że 137 pokoi, apartamentów i pokoi typu studio, które obecnie mieści nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek, oferowanych jest osobom, które nabywają je w celach inwestycyjnych. Najmniejsze z apartamentów, jednopokojowe, mają powierzchnię 26 mkw., zaś największe – czteropokojowe – 90 mkw. Łącznie pomieszczą 274 osób.

   

   

  Na potrzeby organizacji szkoleń i spotkań biznesowych projektanci przewidzieli sal konferencyjnych, mieszczących od 35 do 76 osób w układzie teatralnym (najmniejsza z sal pomieści 25 osób w układzie board room). Trzy z sal mają możliwość połączenia i w takiej opcji pomieszczą do 180 osób.  Wszystkie sale posiadają klimatyzację, system nagłośnienia, projektory multimedialne z ekranami oraz dostęp do Internetu.

   

   

  Do dyspozycji gości hotelu jest czynna całą dobę recepcja, lobby bar oraz strefa SPA & Wellness z fińską sauną i łaźnią. Na terenie Lwowskiej 1 działa również bistro „Zielonym do góry”. Zmotoryzowani goście konferencji mogą skorzystać ze znajdującego w podziemiu hotelowego parkingu na 80 miejsc.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: