Na terenie zabytkowego Fortu Mokotów od kilku tygodni działa z powodzeniem nowe miejsce eventowe - Mokoto. Konferencje, imprezy firmowe, szkolenia, pikniki pracownicze, a może prezentacje produktów? Wszystkie wymienione wydarzenia w Mokoto - Fort Mokotów zyskają odpowiednią oprawę.

Nowy obiekt na stołecznym Mokotowie - Mokoto - poza atrakcyjną lokalizacją i zielonym otoczeniem oferuje 2 sale konferencyjne, które pomieszczą 80 i 50 osób w ustawieniu teatralnym, zaś podczas bankietu zasiadanego - odpowiednio 62 i 50 gości. Przy jednej z sal znajduje się kuchnia. Obie przestrzenie mają dostęp do światła dziennego.

Mokoto - Fort Mokotów Warszawa sale konferencyjne

Na spotkanie lub kolację firmową warto zaprosić do oranżerii ze szklanym dachem, która pomieści do 40 osób. Z obiektu wychodzi się do ogródka, w którym również można zaaranżować klimatyczne spotkania.

Mokoto - Fort Mokotów Warszawa sale konferencyjne

Mokoto - Fort Mokotów sprawdzi się przy koktajlach organizowanych łącznie nawet dla 200 gości. Na miejscu skorzystać można z usług cateringowych oferowanych przez działającą na terenie Fortu restaurację Żywa Kuchnia. Do dyspozycji gości oddany jest parking na 150 aut.

Mokoto - Fort Mokotów Warszawa sale konferencyjne