Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Motel Atlanta

Jeżewo Stare, 16-073
www.atlantajezewo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Motel Atlanta

Pod Białymstokiem powstanie kompleks hotelowo-konferencyjny

Data aktualności: 22-11-2012

 • Pod Białymstokiem powstanie kompleks hotelowo-konferencyjny - Motel Atlanta

  Właściciele motelu w Jeżewie Starym przy drodze krajowej nr 8 planują jego rozbudowę i skategoryzowanie go jako hotelu. Wiadomo już, że w obiekcie  pojawią się dodatkowe zaplecze konferencyjne oraz nowe miejsca noclegowe.
   

   

   

    

   

   


  W ramach inwestycji w Hotelu Atlanta powstaną 53 miejsca noclegowe oraz sale konferencyjne i bankietowe. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 3,2 tys. mkw. Przy obiekcie znajdzie się parking dla 160 samochodów.

  Obecnie Motel Atlanta dysponuje 36 miejscami noclegowymi w klimatyzowanych pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamencie. Obiekt posiada również salę konferencyjną, w której organizowane mogą być spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia z udziałem do 40 osób. O zaplecze cateringowe odbywających się w motelu wydarzeń dba restauracja Atlanta. Na terenie motelu znajdują się również dyskoteka, całodobowy bar, parking strzeżony i garaże.

  źródło: www.atlantajezewo.pl