Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Nosselia

Krzyczki Szumne 44, 05-190 Nasielsk
www.nosselia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Całodobowa recepcja Hotelowa Sylwia Bator Recepcja Hotelu Nosselia +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Nosselia

Hotel Nosselia - nowe miejsce na konferencje pod Warszawą

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel Nosselia - nowe miejsce na konferencje pod Warszawą - Nosselia

  Kompleks szkoleniowo-wypoczynkowy w miejscowości Krzyczki Szumne zyskał nowy obiekt na konferencje. Znajdujący się na terenie Farmy Hotel Nosselia w wyniku audytu przeprowadzonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego uzyskał kategorię trzech gwiazdek.
   

   

    

   

   


  Pierwszy hotel w gminie Nasielsk, którego nazwa nawiązuje do historycznej nazwy miasta, oddaje do dyspozycji gości 8 pokoi. Budynek hotelu został zaprojektowany zarówno z myślą o grupach szkoleniowych, uczestnikach firmowych wyjazdów integracyjnych jak i gościach indywidualnych ceniących odpoczynek z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów, łąk i wody. Stylistyka wnętrza to połączenie nowoczesności, minimalizmu w harmonii z naturalnymi materiałami takimi jak: kamień czy drewno. Architektura i fasada budynku wpisuje się w otaczający, zielony krajobraz miejsca, zachęcający do relaksu i wypoczynku w pobliżu natury. Projekt architektoniczny hotelu Nosselia przygotowała architekt Beata Korwin-Szymanowska, nadzór autorski nad wyposażeniem wnętrz przeprowadziła Halina Kiełpsz. Generalnym wykonawcą była firma Kalter.

  - Hotel Nosselia to połączenie tradycji z nowoczesnością. Architektura doskonale wpisuje się w otoczenie, nie zaburzając jego estetyki podkreśla piękny, zielony krajobraz. Zaprojektowaliśmy obiekt, który współgra także z charakterystycznymi, stylowymi budynkami, znajdującymi się na terenie Farmy Krzyczki zachowując jednocześnie unikalny, nowoczesny charakter. Przypieczętowaniem wysokiego standardu hotelu jest uzyskanie kategorii trzech gwiazdek – mówi Radosław Piotrowski, Dyrektor Farmy Krzyczki.

  W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne o powierzchni 123 mkw. i 66 mkw., mieszczące odpowiednio 120 i 60 osób i wyposażone w odpowiednie zaplecze techniczne. - Hotel Nosselia na terenie Farmy Krzyczki to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, wyjazdów integracyjnych konferencji, spotkań służbowych, ale także do wspólnych, weekendowych pobytów z rodziną lub przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że Nosselia będzie miłą niespodzianką dla naszych nowych gości jak i stałych bywalców Farmy Krzyczki – dodaje Grażyna Kocyłowska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Farmie Krzyczki.

  Kompleks Farmy Krzyczki, którego ofertę uzupełnia Hotel Nosselia, usytuowany jest w okolicach Nasielska, ok. 50 km od Warszawy. Dzięki rozbudowie kompleksu o trzygwiazdkowy hotel, Farma Krzyczki oferuje obecnie 120 miejsc noclegowych oraz 5 sal konferencyjnych. Do dyspozycji uczestników konferencji pozostają znajdujące się na terenie kompleksu Restauracja Weranda, Gospoda Rybaczówka - miejsce na kameralne imprezy zamknięte, a także tereny rekreacyjne: lasy, łąki, jezioro z łowiskiem karpiowym i wiatami piknikowymi, baza jeździecka do jazdy konnej, tor off-road, dla amatorów jazdy terenowej, most linowy, miejsca do rozpalenia ognisk, ścieżka edukacyjna, czy mini zoo (lamy, kozy, owce, kucyki oraz osiołek).

  źródło: www.farmakrzyczki.pl

Oferty specjalne

 • Złote Konferencje

  W prawdziwą złotą polska jesień przyjedźcie do nas, na złotą konferencję. Tylko u nas w klimacie sielskiego Mazowsza  przeszkolą Państwo  swój zespół,  zregenerują siły i  wezmą udział w niezwykłych atrakcjach. Pobyt w Hotelu Nosselia to idealne połączenie szkoleń...