Novotel Gdańsk Marina to hotel, który swojej oferty biznesowej nie ogranicza do sal konferencyjnych. Zrealizować w nim można różne scenariusze na eventy, a nadmorskie położenie sprzyja zarówno zabawie, jak i odpoczynkowi oraz pracy. Dodajmy pokoje z widokiem na morze, Fish Grill Bar 78 i teren zielony na wydarzenia typu outdoor – i przepis na udany event mamy gotowy.

Zdarza się, że wybrany „hotel nad morzem” okazuje się obiektem niekoniecznie usytuowanym blisko plaży. Taka niespodzianka nie przydarzy Wam się, jeśli swój event zorganizujecie w hotelu Novotel Gdańsk Marina. Z położonego nad samym brzegiem Zatoki Gdańskiej trzygwiazdkowego obiektu plażę macie na wyciągnięcie ręki. 

W niedalekim sąsiedztwie hotelu znajdują się też hala Ergo Arena i tereny rekreacyjne – gdańskie parki: Jelitkowski, Przymorze czy Park Reagana. Jedynie 30 minut zajmie nam przejście spacerem z Novotel Gdańsk Marina do Sopotu. Tyle samo potrwa przejazd do centrum Gdańska. Wszystko to czyni hotel idealnym wyborem na miejsce na duże eventy, imprezy firmowe i konferencje nad morzem.

Novotel Gdańsk Marina bar grill 78

Profesjonalizm i elastyczne podejście – zaplanuj konferencje w Novotel Gdańsk Marina

Doskonała lokalizacja – blisko Bałtyku i w zielonej okolicy – to nie jedyne zalety hotelu Novotel Gdańsk Marina. Na poziomie 0 budynku znajduje się centrum konferencyjne, które tworzy 5 nowoczesnych sal. Hotel stale się rozwija, dlatego wszystkie przestrzenie zostały w 2020 r. kompleksowo zmodernizowane, aby w pełni odpowiadać potrzebom meeting plannerów. Sale wyposażono w sprzęt audiowizualny najnowszej generacji i zadbano o to, aby konferencje, warsztaty czy eventy odbywały się w naprawdę komfortowych warunkach.

Novotel Gdańsk Marina Gdańsk sala konferencyjna

Organizatorzy spotkań wybierać mogą spośród przestrzeni o powierzchni od 50 m kw. do 237 m kw., które pozwalają na przygotowanie eventu dla nawet 200 osób. Mniejsze z oferowanych sal – Gdańska, Gdyńska i Sopocka – można łączyć, uzyskując dogodne miejsce na szkolenia dla grup liczących od 30 do 150 uczestników. 

Novotel Gdańsk Marina sala konferencyjna

Elastyczność bowiem, to hasło nadrzędne w hotelu Novotel Gdańsk Marina. Dużą wagę tutaj przykłada się do komunikacji z klientem, wsłuchiwania się w jego potrzeby, zaproponowania odpowiednich działań i podpowiedzenia nowych rozwiązań. Zespół Novotel Gdańsk Marina dobrze wie, co w eventowej trawie piszczy, a szybka odpowiedź na zmieniające się potrzeby gości to dla niego priorytet. 

Novotel Gdańsk Marina sala konferencyjna

Dobry wybór na wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe nad morzem

Na co zwracają uwagę meeting plannerzy, decydując się na dany hotel? Nie bez znaczenia jest wielkość zaplecza noclegowego, kuchnia pełna rozmaitych smaków oraz możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji.

Wszystko to, a nawet więcej, zapewnia Novotel Gdańsk Marina. Na gości hotelu czekają 194 nowoczesne pokoje z widokiem na morze. O tym, gdzie się aktualnie znajdujemy, przypomni także wystrój, w którym nie brakuje marynistycznych inspiracji, błękitu czy dekoracji w postaci grafik odnoszących się do Trójmiasta. Jest komfortowo, przytulnie i funkcjonalnie.

Novotel Gdańsk Marina hotel pokoj

Po odpoczynku w pokojach warto odwiedzić restaurację à la carte Fish & Gin, aby skosztować dań kuchni międzynarodowej autorstwa Szefa Kuchni Andrzeja Wielgosińskiego. Zaproście też uczestników wyjazdu firmowego lub gości konferencji do konceptu kulinarnego Fish Grill Bar 78 i spróbujcie tego, co nad Bałtykiem najlepsze! Bar znajduje się tuż przy wyjściu na plażę, zatem w idealnej lokalizacji dla nadmorskich spotkań.

Novotel Gdańsk Marina bar grill

Na wydarzenia o mniej formalnym charakterze sprawdzi się również zielone otoczenie hotelu. Z myślą o eventach w plenerze przygotowano tu miejsca na ognisko lub grill. Morska bryza, miłe towarzystwo i dania z rusztu – z takim scenariuszem integracja nie może się nie udać!

Spotkajmy się nad morzem! Open Days w Novotel Gdańsk Marina

O tym, ile atrakcji kryje hotel Novotel Gdańsk Marina, będą mogły przekonać się agencje eventowe zaproszone na niezwykłe wydarzenie, jakim jest Open Days, które odbędzie się w terminie 12–13 kwietnia 2023 r

Open Days będzie znakomitą okazją do tego, aby poznać ofertę eventową hotelu Novotel Gdańsk Marina, zobaczyć go w różnych odsłonach (również „od kuchni”), porozmawiać o swoich pomysłach na wydarzenie i – po prostu – miło spędzić czas nad morzem, wykorzystując przy tym potencjał Gdańska i Sopotu! Platforma Konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym. Śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych – relacja z Open Day już niebawem! A może jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu? Daj nam znać!