Profesjonalne sale konferencyjne z jednej strony, a morze z drugiej! Takie połączenie dla organizatorów spotkań może oznaczać tylko wydarzenie zakończone sukcesem. Hotel Novotel Gdańsk Marina zaprasza na konferencje oraz bliższe zapoznanie ze swoją ofertą. Druga edycja Open Days odbędzie się już 27 i 28 marca!

Hotel Novotel Gdańsk Marina wśród innych nadmorskich obiektów wyróżnia położenie nad samym brzegiem Zatoki Gdańskiej. Wspaniały widok z pokoi i możliwość szybkiego dotarcia na piaszczystą plażę to nie jedyny atut gdańskiego obiektu. Do hotelu Novotel Gdańsk Marina przybywa się nie tylko po to, aby odpocząć, ale również efektywnie popracować. To miejsce idealnie zaspokoi potrzebę work–life balance. 

Nowoczesne sale konferencyjne nad morzem, pokoje z pięknym widokiem, a także wiele możliwości zapewnienia gościom rozrywki po zakończeniu spotkania – w Gdańsku jest to możliwe!

Novotel Gdańsk Marina

Novotel Gdańsk Marina zaprasza na konferencje nad Bałtykiem

Do dyspozycji organizatorów spotkań oddanych jest 5 sal konferencyjnych, położonych na parterze budynku, z bezpośrednim dostępem do hotelowego lobby. Novotel Gdańsk Marina jest dostosowany zarówno do przeprowadzenia szkoleń dla 30 uczestników, jak i zaproszenia na kongres 200 osób. 

Największa z sal, Morska, ma powierzchnię 237 m kw. Najmniejsze z przestrzeni, Gdańska, Gdyńska i Sopocka (50–56 m kw.) dają się połączyć w jedną większą salę przeznaczoną na wydarzenie z udziałem 150 osób w układzie teatralnym. 

Wszystkie przestrzenie są klimatyzowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Do sali łączonej można również wprowadzić auto. 

Novotel Gdańsk Marina Gdańsk sala konferencyjna

Rekreacja i smaczna kuchnia zapewnione

Novotel Gdańsk Marina udostępnia łącznie 194 pokoje z widokiem na morze. Przyjemny dla oka design oraz wyposażenie pokoi umożliwią niczym niezakłóconą regenerację sił. 

Novotel Gdańsk Marina pokoj

Dodatkowymi atrakcjami, docenianymi przez gości hotelu, są też: kryty basen, sala fitness, sauna, jak również kort tenisowy oraz boisko do siatkówki plażowej.

Novotel Gdańsk Marina basen

Równie mocną stroną hotelu jest gastronomia. W hotelu działa restauracja à la carte Fish & Gin, specjalizująca się w wyśmienitych daniach kuchni międzynarodowej. W ciepłe miesiące roku warto odwiedzić z kolei Fish Grill Bar 78 – niezawodną propozycję na spotkanie integracyjne lub po prostu wieczór przy dobrych drinkach. Bar znajduje się tuż przy wyjściu na plażę. 

Novotel Gdańsk Marina restauracja

Odwiedź Novotel Gdańsk Marina podczas OPEN DAYS II

Chcesz zobaczyć hotel Novotel Gdańsk Marina osobiście? Teraz jest ku temu doskonała okazja. Novotel Gdańsk Marina serdecznie zaprasza organizatorów wydarzeń na 2. edycję OPEN DAYS!

Udział w wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 27 i 28 marca, to świetna okazja, aby zapoznać się z ofertą hotelu Novotel Gdańsk Marina – zobaczyć go w różnych odsłonach (również „od kuchni”), porozmawiać o swoich pomysłach na wydarzenie i po prostu – miło spędzić czas nad morzem, wykorzystując przy tym potencjał Gdańska i Sopotu!

Novotel Gdansk Marina Open Days

Podczas Open Days II hotel wspólnie z partnerami przygotował dla gości wydarzenia mnóstwo atrakcji – zarówno w hotelu, jak i poza nim. Gwarantowane są: nocleg z zachwycającym widokiem, wyżywienie pełne rozmaitych smaków oraz moc atrakcji.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu? Skontaktuj się:

  • Telefon: 602 280 242
  • E-mail: marta.musial@accor.com

Konferencje.pl są partnerem wydarzenia.