Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Olandia

Prusim 5, 64-420 Kwilcz
www.olandia.pl

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Sierocka Dyrektor marketingu i sprzedaży +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Olandia
 • ,,,

Polska Pięknieje - Olandia w czołówce

Data aktualności: 22-11-2012

 • Polska Pięknieje - Olandia w czołówce - Olandia

  Projekt Rewitalizacja Zespołu Pofolwarcznego w Prusimiu na Skansen Olenderski nominowany jest do nagrody w prestiżowym Konkursie Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich. Konkurs organizuje Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

   

   

   

   

   

   


  Ekipa TVP1 odwiedziła 21 miejsc w całej Polsce, które zyskały na atrakcyjności dzięki finansowemu wsparciu Unii Europejskiej. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi w drugiej połowie sierpnia.


  Wielkopolski folwark w Prusimiu na terenie Gminy Kwilcz - Olandia jest jedynym nominowanym obiektem w Wielkopolsce, który ma szansę zdobyć tak prestiżowy tytuł. Powstanie Olandii wsparte zostało dofinansowaniem Unii Europejskiej w wysokości 7,9 mln zł.


  Olandia
  to malownicze miejsce na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego, gdzie czas zatrzymał się w XVII wieku. Wtedy też powstały wsie założone przez osadników z Niderlandów i Fryzji. W jednym z budynków mieszczących się na terenie kompleksu znajduje się Karczma Olednerska, gdzie znaleźć można elementy z życia codziennego Olendrów. Olenderki i Olendrzy poruszają się na co dzień w strojach Olenderskich.

   

  Olandia jest także jednym z centrów pobytowych na Euro 2012. Ośrodek spełnia rygorystyczne kryteria dotyczące standardu, wytyczone przez UEFA.

   

  Olandia oferuje 200 miejsc noclegowych w 60 pokojach o różnym standardzie. Obiekt wyspecjalizowany jest również w organizacji konferencji, szkoleń, zabaw, imprez integracyjnych i innych spotkań okolicznościowych.

   

  W ostatnim czasie Olandia otrzymała Certyfikat w Konsumenckim Konkursie Jakości Usług "Najlepsze w Polsce", w oparciu o pozytywne opinie konsumentów.

   

  Na Olandię w Konkursie Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich głosować można na stronie www.polskapieknieje.gov.pl

   

   

  źrodło: www.konferencje.pl