Zakończyła się rozbudowa i modernizacja hali sportowej przy ulicy Obrońców Tobruku 40. Hala, należąca do Ośrodka Sportu i Rekreacji Warszawa Bemowo, po zakończeniu prac oferuje większą widownię oraz nowoczesne zaplecze administracyjne i techniczne.

W nowym, dobudowanym skrzydle budynku znalazły się: trybuna stała na 570 miejsc siedzących oraz nowoczesna wielofunkcyjna sala konferencyjna o powierzchni 108 mkw., którą podzielić można na 3 niezależne przestrzenie. Zmodernizowany obiekt podczas imprez sportowych pomieści obecnie na widowni ponad 1400 kibiców, a na koncertach lub wystawach - nawet 2000 gości. W ramach inwestycji rozbudowano system nagłośnienia oraz monitoringu wizyjnego, poddano renowacji parkiet hali.

Projekt przewidział również utworzenie zaplecza szatniowo-socjalnego dla zawodników, zgodnego z wymogami Polskiej Ligi Koszykówki i przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz pomieszczeń administracyjnych i magazynowych. Zadbano także o nową strefę wejściową dla kibiców z recepcją, szatnią i zapleczem sanitarnym.