Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ostrzyce Hotel & Spa

Bukowa 4, 81-314 Ostrzyce
www.hotelostrzyce.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ostrzyce Hotel & Spa

Nowy obiekt na konferencje latem otworzy się na Kaszubach

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy obiekt na konferencje latem otworzy się na Kaszubach - Ostrzyce Hotel & Spa

  Termin otwarcia trzygwiazdkowego hotelu, specjalizującego się w organizacji spotkań imprezowych i imprez firmowych, uległ drobnej zmianie.

   

   

   

   

   

   


  Jak informują władze hotelu na stronie internetowej obiektu, planowane otwarcie Ostrzyce Hotel & SPA nastąpi latem 2012 roku. Obecnie w obiekcie trwa rekrutacja pracowników.

  Położony nad Jeziorem Ostrzyckim hotel będzie dysponował 27 pokojami typu standard, premium i studio oraz dwoma apartamentami. Obiekt będzie posiadał również zaplecze konferencyjne, na które złożą się trzy pomieszczenia. Sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 169 mkw. zostanie przeznaczona do organizowania konferencji i szkoleń z rozbudowanym zapleczem gastronomicznym. Druga sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 134 mkw. to z kolei propozycja dla firm pragnących zorganizować spotkanie na dużą liczbę gości przy nieco skromniejszym zapleczu gastronomicznym. Z kolei sala biznesowa o powierzchni 35 mkw. ma służyć do organizacji małych, kameralnych spotkań.

  Jak informują przedstawiciele Ostrzyce Hotel & Spa, wszystkie sale konferencyjne będa posiadały wyjścia na tarasy restauracyjne. W skład wyposażenia sal wejdą: profesjonalne nagłośnienie, projektory multimedialne i ekrany oraz bezprzewodowe mikrofony.

  Goście obiektu będa mogli bezpłatnie skorzystać z siłowni i strefy mokrej w ośrodku spa. Mogąca pomieścić 200 osób restauracja będzie serwować dania kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej.

     źródło: www.hotelostrzyce.pl