Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Łazienki II w Ciechocinku

Raczyńskich 6, 87-720 Ciechocinek
www.lazienkiresort.com

Skontaktuj się z obiektem

Sylwia Królak Specjalista ds. marketingu i sprzedaży 530 0...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Łazienki II w Ciechocinku

Konferencje w zabytkowym pałacu w centrum Ciechocinka

Data aktualności: 25-02-2014

 • Konferencje w zabytkowym pałacu w centrum Ciechocinka - Pałac Łazienki II w Ciechocinku

  Łazienki II Resort Medical & SPA znajduje się w centrum Ciechocinka, 25 km od Torunia. To zespół obiektów – odrestaurowany Pałac Targon i przyległy pensjonat. Nowy operator skoncentrował się na podniesieniu standardu obiektu poprzez prace modernizacyjne, zatrudnienie doświadczonych specjalistów branży hotelarskiej oraz nowoczesne szkolenia personelu. Oprócz nowoczesnego zaplecza konferencyjnego Łazienki oferują szeroką gamę zabiegów opartych na lokalnych produktach leczniczych.

  Konferencje w Ciechocinku


  Ciechocinek znany jest od lat jako miejscowość uzdrowiskowa. Jest również doskonałą lokalizacją na konferencje, szkolenia i wyjazdy integracyjne. Łazienki II Resort Medical & SPA, umiejscowiony w centrum miasta, posiada nowoczesne zaplecze konferencyjne. Składają się na nie cztery wielofunkcyjne sale konferencyjne mieszczące od 40 do 720 osób w ustawieniu teatralnym. Sale są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny, ekrany, flipcharty, nagłośnienie i podesty sceniczne.
  Obiekt przygotował promocję, z której można skorzystać do 31 marca - "Zimowy Pakiet Konferencyjny" dla grup powyżej 10 osob.


  Zaplecze noclegowe i atrakcje dla uczestników konferencji i szkoleń


  Łazienki II Resort Medical & SPA posiada 200 miejsc noclegowych w 101 przestronnych pokojach o zróżnicowanym standardzie i dostosowanych cenach. Są to pokoje o wystroju pałacowym (Palace), słoneczne pokoje z efektownymi skosami (Attic) i apartamenty dla 2-4 osób na parterze.
  Od momentu powstania w 1910 r. w Łazienkach mieścił się duży zakład przyrodoleczniczy, oferujący wiele zabiegów kuracyjnych. Obecnie Medical & SPA Resort proponuje szeroką gamę zabiegów opartych na lokalnych produktach leczniczych. Do dyspozycji gości jest również klub fitness, saunę i jacuzzi. Uczestnicy konferencji i szkoleń mogą wybrać się do ciechocińskich tężni, których mikroklimat świetnie wpływa na drogi oddechowe. Oferowane są również wycieczki i inne atrakcje dostosowane do potrzeb gości.
  Więcej informacji o ofercie konferencyjnej można uzyskać pod numerem tel. 54 231 10 11 i e-mailem: marketing@lazienkiresort.com.

   

Oferty specjalne

 • Wigilia firmowa w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku

  Szukasz wyjątkowego miejsca na organizację wigilii firmowej kujawsko pomorskie. Zaproś swoich pracowników, klientów i spędź ją przy dźwiękach kolęd we wnętrzach Pałacu Łazienki II w Ciechocinku! #wigilia firmowa kujawsko pomorskie #wigilia firmowa Ciechocinek. Menu wigilijne bufet już od 90 zł/os....
 • Szkolenie w Pałacu

   Jak zaoszczędzić 6 tys. na organizacji konferencji? Organizacja szkolenia to duży wydatek dla firmy. Chcesz wiedzieć jak zorganizować konferencję i zaoszczędzić nawet 6 tys.? Wybierz Pałac Łazienki II w Ciechocinku jako miejsce na konferencję a my pomożemy Ci to zrobić! Ostatnie wolne...
 • Zorganizuj szkolenie i odbierz voucher

  Zorganizuj szkolenie i odbierz Voucher! Planujesz szkolenie w najbliższych miesiącach? Świetnie! Skorzystaj z pakietu konferencyjnego w Pałacu Łazienki II w Ciechocinku i odbierz wyjątkowy prezent! Wyjątkowy prezent tylko dla Ciebie! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy voucher na uroczystą...