Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Wiechlice

Wiechlice 45b, 67-300 Szprotawa
www.palacwiechlice.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Matysiak manager ds. marketingu 68 37...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Wiechlice

Promowane obiekty w okolicy zamknij

Pałac z zapleczem konferencyjnym zyskał centrum spa & wellness

Data aktualności: 15-03-2013

 • Pałac z zapleczem konferencyjnym zyskał centrum spa & wellness - Pałac Wiechlice

  Od 1 marca 2013 r. w osiemnastowiecznym pałacu w województwie lubuskim funkcjonuje centrum spa & wellness, składające się z części rekreacyjnej i zabiegowej.

   

   

   

   

   

   


  W Centrum Spa & Wellness Pałacu Wiechlice znalazły się basen o powierzchni 60 mkw.z przeciwprądem, biczami i kurtynami wodnymi, gejzerami oraz masażami ściennymi, a także strefa saun z łaźnią suchą i mokrą oraz hammam turecki przeznaczony do masaży olejami. Dla gości udostępniane jest także łóżko vichy z masażem wodnym. Placówka posiada autoryzację firmy Thalgo, świadczącą o najwyższym standardzie wykonywanych w niej usług.

  Pałac Wiechlice oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań mogącą pomieścić do 300 osób salę konferencyjną z pełną infrastrukturą techniczną, profesjonalnym nagłośnieniem, szybkim internetem i wysokiej klasy sprzętem multimedialnym. W pomieszczeniu mogą odbywać się wszelkiego rodzaju konferencje, zjazdy i szkolenia.

  Hotelowa restauracja serwuje dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej oraz posiłki niskokaloryczne przygotowane z ekologicznych produktów. Na potrzeby odbywających się w Pałacu konferencji kuchnia jest w stanie opracować specjalne menu indywidualnie dostosowane do życzeń organizatorów wydarzenia. Na zaplecze noclegowe obiektu składa się 6 apartamentów w części pałacowej oraz 28 pokoi w części hotelowej z dostępem do bezprzewodowego internetu. Na terenie Pałacu mieszczą się również 4 stylowe sale restauracyjne, piwniczka wina i biblioteka, siłownia, bar basenowy, sala fitness, miejsce do gry w tenisa stołowego, pole golfowe, tor łuczniczy, boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego, a także lotnisko dla helikopterów i awionetek z dwoma pasami startowymi.