Z dala od zgiełku miasta, jednak blisko Warszawy, w zabytkowych wnętrzach XVIII-wiecznego Pałacu Żelechów na organizatorów konferencji czeka tej zimy niepowtarzalna cenowa propozycja.

Pałac Żelechów sale konferencje

Pałacowe sale konferencyjne za miastem

Pałac Żelechów Spa Wellness to piękne i stylowe miejsce na konferencje za miastem. Oferuje w styczniu i lutym 2016 r. zniżki cenowe na organizację konferencji, szkoleń i wyjazdów integracyjnych dla grup od 10 osób. W tych miesiącach sale konferencyjne są za pół ceny, a zakwaterowanie gości kosztuje o 20 % mniej. Co więcej, organizator przenocuje za darmo, a wszyscy uczestnicy eventu będą mieli nielimitowany dostęp do wyjątkowej, nagrodzonej tytułem Najpiękniejszego SPA w Polsce 2015 r., strefy spa oraz strefy aqua, na którą składa się basen rekreacyjny, sportowy oraz zewnętrzny basen solankowy z solą z Morza Martwego, hydromasaże i strefa relaksu. Wybierając miejsce na zimową konferencję w tym regionie warto mieć na uwadze atrakcje, jakie możemy zapewnić naszym gościom po sympozjach czy szkoleniu. Tutaj mamy do dyspozycji 8 ha pięknego terenu, gdzie można chociażby zorganizować ognisko, Pałacowe Lochy, w których mieści się browar, warzący piwo według kilkusetletnich receptur oraz wcześniej wspomniane spa z wodami termalnymi.

Pałac Żelechów sale konferencyjne

Wracając do sal konferencyjnych… W Pałacu Żelechów są dwie. Większa mierzy 134 mkw. a mniejsza 102. Po ich połączeniu możemy zorganizować event na 240 mkw. Zaplecze konferencyjne w Pałacu Żelechów to niecodzienne połączenie nowoczesności z zabytkowymi wnętrzami. Ich historyczna dusza nie zostaje przytłoczona przez technologiczne rozwiązania na najwyższym poziomie. Na bankiety i koktajle obiekt udostępnia salę balową o powierzchni 290 mkw.

Eleganckie apartamenty i najpiękniejsze spa w Polsce

Zaplecze noclegowe Pałacu to 150 miejsc w 75 luksusowo wyposażonych pokojach oraz apartamentach. To eleganckie, wygodne i funkcjonalne wnętrza. Goście hotelowi mogą w nich korzystać z bezprzewodowego Internetu. Ważnym elementem tego miejsca jest również kuchnia. Znajdziemy tu piwo warzone z naturalnych składników w mini-browarze, regionalne potrawy przygotowywane według staropolskich przepisów oraz latem świeżą rybę z grilla z przypałacowych stawów.

I oczywiście Najpiękniejsze SPA w Polsce roku 2015… Trzy strefy: spa wellness, termalna oraz aqua oferują relaks i odnowę biologiczną najwyższej jakości. To 13 gabinetów masaży, m.in. Aquavedy oraz Ayurvedy, apartament spa dla dwojga oraz gabinety kosmetyczne, sauny: solne, ziołowe, parowe, fińskie, basen wewnętrzny z hydromasażami, gejzerami powietrznymi oraz prądami wodnymi, mały basen relaksacyjny, basen solankowy zewnętrzny oraz przeszklona strefa relaksu, z wygodnymi leżankami i widokiem na pałacowy park.

Do tego dobry dojazd, dogodna lokalizacja, przepiękne widoki i… atrakcyjne ceny!