Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Park Hotel Diament Zabrze

3go Maja 122a, 41-800 Zabrze
http://www.hotelediament.pl/pl/park-hotel-diament-zabrze.html

Skontaktuj się z obiektem

Małgorzata Partyka Specjalista ds. Marketingu 032 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Park Hotel Diament Zabrze

Nowa sala konferencyjna na 500 osób

Data aktualności: 23-05-2013

 • Nowa sala konferencyjna na 500 osób - Park Hotel Diament Zabrze
  W połowie maja 2013 r. hotel konferencyjny w Zabrzu zyskał jedną z największych w regionie salę bankietowo-konferencyjną. Nowoczesne i przestronne wnętrza, połączone z letnim tarasem, umożliwiają organizację wszelkiego rodzaju przyjęć, konferencji i spotkań okolicznościowych dla nawet 500 osób.
   
   
    
   
   
   
  Sala powstała w ramach kolejnej inwestycji spółki Hotele Diament S.A., zakładającej budowę nowoczesnego kompleksu hotelowo-konferencyjno-gastronomicznego w Zabrzu. Pomieszczenie o powierzchni 400 mkw. wraz z letnim tarasem na przestrzeni 350 mkw. jest jedną z największych sal bankietowych w regionie. Jej wnętrza zaaranżowano w eleganckich, jasnych kolorach. Wystrój sali podkreśla kilkanaście niezależnych systemów oświetleniowych, w tym efektowny sufit światłowodowy. Do dyspozycji gości jest przestronny parkiet dostosowany do potrzeb koncertów i występów artystycznych. Dużym atutem jest funkcjonalność wnętrza i możliwość dowolnej aranżacji – od kameralnych spotkań firmowych do przyjęć dla nawet 500 osób. Nowoczesny system konferencyjny pozwala na przystosowanie sali do celów szkoleniowych, targowych i prezentacyjnych.
   
  - Dzięki unikatowej aranżacji, klimatycznej grze świateł oraz wyjątkowemu menu gwarantujemy klientom niezapomniane imprezy na najwyższym poziomie. Letni taras otaczający salę umożliwia organizację imprez na świeżym powietrzu, w tym garden party, imprez grillowych czy biesiad. Planujemy organizować na nim cykliczne imprezy z muzyką na żywo. To z pewnością jedyna taka sala w regionie - mówi Agata Dołhun, specjalista ds. marketingu Hotele Diamet S.A.
   
  Nowa sala bankietowa powstała w ramach budowanego przez Hotele Diament S.A. kompleksu hotelowo-konferencyjno-gastronomicznego w Zabrzu. To największa z inwestycji prowadzonych obecnie przez spółkę. Nowoczesny kompleks obejmować będzie funkcjonujący już Hotel Diament Zabrze o standardzie trzech gwiazdek, nowopowstały obiekt o standardzie czterech gwiazdek, Świat 4 Restauracji wraz z letnim tarasem, bar, powierzchnie konferencyjne oraz strzeżony parking. Do dyspozycji gości będzie łącznie 121 pokoi, zróżnicowanych pod względem wielkości i standardu.
   
  W ramach dotychczasowych prac związanych z inwestycją rozbudowano powierzchnię gastronomiczną trzygwiazdkowego Hotelu Diament Zabrze. Obecnie obiekt dysponuje trzema salami restauracyjnymi różnej wielkości, barem oraz kompleksowo wyposażonym zapleczem cateringowym. Otwarcie nowopowstałego Park Hotelu Diament, o standardzie czterech gwiazdek, planowane jest w 2014 roku. Będzie to najatrakcyjniejszy obiekt biznesowy w regionie i jedyny hotel czterogwiazdkowy w Zabrzu. Oferować będzie 66 pokoi, w tym pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty, restauracje oraz sale konferencyjne.