Znakomita lokalizacja w części Krakowa, skupiającej życie kulturalne i turystyczne miasta oraz ciekawy projekt wnętrz, a do tego 260 mkw. powierzchni konferencyjnej. Tak można w skrócie opisać otwarty 1 lipca br. Puro Kraków Kazimierz. W 4 salach można zorganizować szkolenia od 25 do 70 osób w układzie teatralnym, a połączenie największych z nich, Enamel i Glass (143 mkw.) pozwoli na przygotowanie konferencji na 120 uczestników, w tym samym ustawieniu.  Przestrzenie mają 3 m wysokości i są klimatyzowane.

Sale są profesjonalnie wyposażone. Przykładowo, w sali Terracotta (25 mkw.) organizatorzy spotkań znajdą ekran projekcyjny o powierzchni 265 cm x 125 cm, monitor LCD (65") o rozdzielczości UHD i możliwości pracy 24/7, projektor o jasności 5000 ANSI Im i rozdzielczości FullHD.

W Puro Hotel Kraków Kazimierz na gości czeka 228 komfortowych pokoi 2-osobowych, łącznie ponad 450 miejsc noclegowych. W każdym z pokoi znajduje się hypoalergiczne łóżko szwedzkiej marki Hilding, TV LG w technologii UHD 4K (43"), sejf, lodówka, biurko do pracy, a także tablet sterujący. Zapewnione są również bezpłatne połączenia krajowe i międzynarodowe. Apartament Executive (55 mkw.) wyposażony jest w łóżko typu king size, meble uznanych projektantów Muuto czy Arflex, a goście mogą korzystać z oddzielnej strefy wypoczynkowej oraz 2 łazienek.

W obiekcie działa piekarnio-kawiarnia MAK Bread Coffee oraz restauracja Halicka Eatery Bar, w której serwowane są dania kuchni międzynarodowej i w której można także organizować imprezy firmowe. W hotelu znajdują się dwa tarasy zewnętrzne oraz ogród. Aby się zrelaksować, goście hotelu mogą udać się do Prisma Spa.