Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Regent Warsaw Hotel

Belwederska 23, 00-761 Warszawa
http://www.regent-warsaw.com/default-pl.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Pakieła 22 55...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Regent Warsaw Hotel

Warszawski hotel Hyatt nie będzie już funkcjonował pod tą marką

Data aktualności: 14-03-2014

 • Warszawski hotel Hyatt nie będzie już funkcjonował pod tą marką - Regent Warsaw Hotel
  Od 20 marca 2014 r. hotel Hyatt Regency Warsaw nie będzie już funkcjonował pod marką Hyatt. Dzień wcześniej kończy się bowiem umowa między hotelem a międzynarodową filią korporacji Hyatt International.
   
  Właścicielem obiektu jest firma Cosmar Polska. Na dzień dzisiejszy jej przedstawiciele nie udzielają jednak żadnych informacji na temat tego, jak będzie funkcjonował ich hotel.
   
  Co dalej z hotelem Hyatt?
   
  Wybudowany w 2004 roku hotel Hyatt w Warszawie dysponuje trzema salami narad o powierzchni od 29 do 34 mkw., mieszczących od 12 do 15 osób. W obiekcie mieści się również siedem sal konferencyjnych o powierzchni od 34 do 79 mkw. Pomieszczenia są wyposażone w stałe łącze internetowe, wysuwane ekrany, wysokiej klasy oświetlenie i nagłośnienie. W hotelu funkcjonuje także Mezzanine Business Centre, świadczący usługi sekretarskie. Zostało ono wyposażone w dwa stanowiska komputerowe z dostępem do internetu, kopiarkę oraz faks. Na zaplecze noclegowe hotelu sklada się 246 pokoi dla gości.