Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

River Style Hotel & SPA

Pucka 10 B, 84-240 Reda
www.hotelriverstyle.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Linkner Specjalista ds sprzedaży 58 73...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
River Style Hotel & SPA

Ibis Styles Gdynia Reda zyska kompleks SPA

Data aktualności: 31-12-2013

  • Ibis Styles Gdynia Reda zyska kompleks SPA - River Style Hotel & SPA
    Na początku grudnia 2013 r. w trójmiejskim hotelu udostępnione zostały strefa rekreacyjna i kort do squasha. Tymczasem już wkrótce w obiekcie pojawią się dodatkowe atrakcje dla gości i uczestników odbywających się w nim konferencji.
     
    W ibis Styles Gdynia Reda oprócz czterech torów bowlingowych i nowoczesnego kortu do gry w squasha do dyspozycji gości są także stoły bilardowe, piłkarzyki i „cymbergaj”. - Po zakończonej niedawno inwestycji mamy wiatr w żaglach i nie zamierzamy zejść z obranego kursu  rozwoju. – deklaruje Piotr Stefański, dyrektor Hotelu ibis Styles Gdynia Reda. - Już teraz pracujemy nad kolejną realizacją, jaką będzie kompleks spa z basenem pływackim, przeciwprądem oraz zespołem saun i częścią wypoczynkowo–relaksacyjną. Chcemy, aby nasi goście mogli korzystać z tych atrakcji już w sezonie letnim 2014 roku - dodaje.