Tym razem z naszym cyklem „Byliśmy, widzieliśmy” przenosimy się na Pomorze Zachodnie, w okolice Koszalina. Tu, między jeziorem a nadmorską plażą w Mielnie, położony jest Royal Park Hotel Spa. Jak wygląda jego zaplecze konferencyjne i co ma do zaoferowania po pracowitym dniu dla uczestników spotkań? Zapraszamy do lektury.

Royal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjne

Lokalizacja: Nad morzem, nad jeziorem, wśród zieleni

Royal Park Hotel SPA Hotel znajduje się w niewielkiej miejscowości wypoczynkowej Mielno nad Bałtykiem, 11 km od Koszalina, w woj. zachodniopomorskim. W Koszalinie jest najbliższa stacja kolei dalekobieżnej, a od lotniska w Szczecinie obiekt dzielą 124 km.

Hotel otoczony jest zielenią i położony jest na obrzeżach Mielna, z dala od turystycznego zgiełku. Spacer do nadmorskiej plaży zajmuje 15 min. (ok. 1 km), w takiej samej odległości znajduje się Jezioro Jamno. Obiekt jest monitorowany i udostępnia parking na 50 aut.

Wygląd: Nowoczesność w eleganckich wnętrzach

Nowoczesny, kilkubryłowy, piętrowy budynek o jasnej elewacji. Kilka lat temu przeszedł modernizację. Wewnątrz – czystość i elegancja robią świetne wrażenie. Hotel ma standard trzech gwiazdek, ale odnosi się wrażenie, że kategoryzacja jest wyższa.

Na ciekawie rozplanowanym terenie 1,1 ha mieszczą się taras restauracyjny, fontanna, miniplac zabaw z trampoliną dla dzieci oraz wiejska chata grillowa i miejsce do wspólnego grillowania, które można wykorzystać podczas wieczornym imprez integracyjnych i na odpoczynek po konferencji.

Sale konferencyjne:     Trzy w jednym - modułowe sale  

Na zaplecze konferencyjne hotelu składają się 4 sale konferencyjne,  z których 3 (Basic, Premium, Prestige) można łączyć ze sobą uzyskując powierzchnię na konferencje dla 350 osób (Sala Ultimate). W pojedynczych modułach sale mieszczą odpowiednio 70, 86 i 113 osób. Czwarta sala przeznaczona jest na kameralne spotkania biznesowe do 50 osób. Sale są eleganckie i widne, urządzone w pałacowym stylu, w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt. Część konferencyjna jest komfortowo oddzielona od części sypialnej hotelu.

Royal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjneRoyal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjne

Pokoje:    Trzy gwiazdki z plusem             

Hotel oferuje 113 miejsc noclegowych w 47 komfortowych pokojach. Podział pokoi prezentuje się następująco: 24 pokoje twin, 17 pokoi 3-osobowych, 3 pokoje queen, 2 apartamenty 2-osobowe i 1 pokój 4-osobowy. Wszystkie pokoje z podwójnymi łóżkami mają możliwość połączenia ich w jedno w razie potrzeby.

Royal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjneRoyal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjne

Pokoje na piętrze mają balkony. Wyposażenie pomieszczeń to biurko z krzesłem, telewizor, telefon, Internet wi-fi, duża szafa, a w części wypoczynkowej pokoi – fotele i stolik. Plusem są duże i wygodne łóżka. Wystrój pokoi, podobnie jak sal konferencyjnych jest elegancki, dominują tu ciepłe beże i czerwienie, a meble są w odcieniu ciemnego drewna.

Restauracje i bary:       Regionalnie, smacznie i... zgodnie z zasadą "klient nasz pan"

Przestronna, jasna i widna restauracja serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Można tu zorganizować bankiet zasiadany na 180 osób i koktajl na 250 osób. Szef kuchni Przemysław Rybak przygotowuje dania z lokalnych, regionalnych produktów. Popisowym daniem, serwowanym podczas bankietów, są płonące szaszłyki na szpadach. Hotelowa kuchnia przygotowuje na przyjęcia specjalne stoły tematyczne: wiejski, rybny i słodki, z własnymi wypiekami.

Specjały hotelowej kuchni są wyśmienite.

Royal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjneRoyal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjne

Atrakcje i usługi: Od pomysłu do super imprezy

Po pracowitym konferencyjnym dniu goście mogą się zrelaksować w jednym z 14 gabinetów Instytutu SPA Wellness, odprężyć się w saunie i jacuzzi albo popływać na krytym basenie. W grillowej chacie można zorganizować biesiadę, pograć w piłkarzyki i ping-ponga, a na terenie zielonym przygotować piknik albo ognisko. Dla miłośników aktywnego wypoczynku hotel oferuje wypożyczenie rowerów oraz kijków do nordic walking.

Royal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjneRoyal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjne

Obsługa hotelu zapewnia kompleksowa obsługę klienta od A do Z w przypadku organizacji atrakcji na konferencje i firmową integrację. Są wśród nich wieczory tematyczne, zajęcia ruchowe: zumba, salsa,  aerobik, aqua aerobik, „poranny rozruch”  (gimnastyka na plaży z instruktorem) oraz atrakcje poza hotelem: rejsy statkiem po Jeziorze Jamno, turnieje bowlingowi czy zawody strzeleckie na strzelnicy sportowo-bojowej lub myśliwskiej.

Royal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjneRoyal Park Hotel SPA Mielno sale konferencyjne

► Co wyróżnia obiekt konferencyjny:     

Dobra lokalizacja, nieco na uboczu miejscowości, ale niedaleko do morza. Wysoki, jak na trzy gwiazdki, standard, a hotel utrzymany w idealnej czystości. Świetna obsługa – zapewnia kompleksowe podejście. Bardzo smaczna kuchnia i elastyczne podejście do zamówień klienta.

► Opinia serwisu konferencje.pl:

Royal Park Hotel SPA Hotel to dobre miejsce na kameralną konferencję czy szkolenie lub na spotkania biznesowe w przyjemnym otoczeniu przyrody, z bliskością wody. Obiekt zapewnia miły pobyt, pyszne jedzenie i różnorodne formy relaksu po pracowitym dniu.