Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Różany Dwór

Nowodworska 159, 05-124 Skrzeszew
http://rozany-dwor.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Różany Dwór

Już niebawem nowe sale konferencyjne na Mazowszu w Różanym Dworze

Data aktualności: 21-05-2015

  • Już niebawem nowe sale konferencyjne na Mazowszu w Różanym Dworze - Różany Dwór

    Jeszcze tej wiosny planowane jest otwarcie nowego obiektu konferencyjnego pod Warszawą. Hotel i restauracja Różany Dwór dysponujący zarówno zapleczem noclegowym, jak i gastronomicznym oraz konferencyjnym, udostępni je dla gości w drugim kwartale 2015 roku.

     

    Różany Dwór zlokalizowany jest w miejscowości Skrzeszew położonej niedaleko Legionowa i jedynie 20 km od miasta stołecznego. To jednopiętrowy budynek utrzymany w konwencji pałacowej. Wokół dworu znajduje się różany ogród. Zaplecze konferencyjne hotelu to sala balowa, która może pomieścić 250 osób oraz sala restauracyjna dla 50 osób. Przy sali balowej znajduje się antresola, która daje dodatkowe 50 miejsc na organizacje konferencji i bankietów. Hotel dysponuje również 12, pokojami oraz jednym apartamentem, co daje łącznie 26 miejsc noclegowych. Gastronomiczna strona hotelu to restauracja serwująca dania kuchni polskiej bazując na produktach sezonowych i regionalnych. Przy obiekcie znajduje się parking dla gości hotelu.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: