Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sądelski Dwór

Budzowa 40 d, 34-531 Murzasichle
http://www.sadelskidwor.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Sądelski Dwór

Czterogwiazdkowe konferencje w górach w Sądelskim Dworze

Data aktualności: 26-10-2015

 • Czterogwiazdkowe konferencje w górach w Sądelskim Dworze - Sądelski Dwór

  Sądelski Dwór w Murzasichlu koło Zakopanego, oferujący salę konferencyjną dla 250 osób, uzyskał niedawno czterogwiazdkową kategoryzację.


  Hotel od największego tatrzańskiego kurortu, Zakopanego, dzieli jedynie 5 km. Otoczenie obiektu to malownicze górskie tereny, co gwarantuje urocze widoki z pokoi hotelowych.

  Hotel oferuje salę konferencyjną, która pomieści 250 osób. Organizacja bankietów i innych eventów jest możliwa również w salach restauracyjnych.

  Apartamentów i pokoi jest łącznie 55 i zapewniają miejsce na nocleg 200 osobom. Prawie wszystkie pokoje wyposażone są w balkony. Ich wystrój jest klasyczny i elegancki z elementami stylistyki regionalnej.  

  Atrakcją dla gości biznesowych mogą okazać się m.in. sale bilardowe oraz rozbudowana strefa spa, a także prywatny stok narciarski. Restauracja hotelowa w swoim menu ma dania stworzone z bio-produktów. Strefa spa & wellness wyposażona jest w sauny fińską i infrared, jacuzzi z możliwością koloroterapii i aromaterapii oraz salę fitness.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: