Duży wybór sal konferencyjnych, czterogwiazdkowy standard, hotel w centrum miasta i niebanalna propozycja na przerwę kawową. Słowem – hotel Scandic Gdańsk zaprasza na eventy z najwyższej półki.

Sieć Scandic prowadzi w Polsce dwa hotele – w Gdańsku i Wrocławiu. Pozostałe 233 hoteli tej sieci sprawnie funkcjonuje w innych dziewięciu europejskich krajach. Hotele tej sieci są różnorodne, ich indywidualny styl dopasowany jest do miejsca, w którym się znajdują oraz do specyfiki potrzeb gości. To, co je łączy to dbałość o klientów i każdy szczegół podczas różnego rodzajów eventów, spotkań biznesowych czy konferencji.  

Scandic Gdańsk sale konferencyjne

Konferencja? Czas na przerwę!

Dowodem na to jest najnowszy, nietypowy koncept centralnej przerwy kawowej. Większość hoteli czy obiektów konferencyjnych oferuje przerwy kawowe i zawęża się to do podania kawy, herbaty i kruchego ciastka… A bufet hotelu Scandic zaskakuje. Znajdziemy na nim m.in. miodowo-owsiane batoniki energetyczne, świeżo upieczone croissanty, twarożek z rzodkiewką czy warzywne i owocowe smoothie oraz warzywa w tempurze w orientalnym sosie, czyli coś ciepłego, coś konkretnego i coś słodkiego w zupełnie innej odsłonie. I to jedynie za 36 zł na osobę na cały dzień, lub 26 zł za pół dnia. Co więcej, w wyjątkowych przypadkach, organizując szkolenia czy spotkania dla niewielkich grup obiekt udostępniają dla każdego uczestnika kubek, który można wziąć ze sobą na salę i… podpisać. Imieniem, dedykacją lub hasłem przewodnim eventu.

Scandic Gdańsk sale konferencyjneScandic Gdańsk sale konferencyjne

Sale konferencyjne w Gdańsku

A decydując się na sale konferencyjne któregoś z polskich hoteli Scandic mamy w czym wybierać. Hotel w Gdańsku oferuje 6 sal konferencyjnych. Po połączeniu trzech z nich uzyskujemy przestrzeń dla 330 gości. Pozostałe sale po połączeniu pomieszczą dwa razy po 220 gości. Z osobna sale gdańskiego Scandica pomieszczą od 15 do 110 osób. Baza noclegowa obiektu to 143 pokoje w czterogwiazdkowym standardzie. W hotelu znajduje się również centrum fitness, strefa spa, Senso Restaurant Bar, a także wypożyczalnia samochodów. Lokalizacja tego obiektu sprzyja organizacji konferencji, ponieważ hotel położony jest w centrum miasta, naprzeciwko Dworca Głównego, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczej starówki i zaledwie 20 minut od lotniska.