Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Senator Hotel

Wyzwolenia 35, 78-131 Dźwirzyno
www.hotelsenator.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Obertaniec Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Senator Hotel

Czterogwiazdkowy hotel w Dźwirzynie ma nowego właściciela

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel w Dźwirzynie ma nowego właściciela - Senator Hotel

  W najblliższym czasie planowane są prace mające na celu odnowienie obiektu oraz usprawnienie jego funkcjonowania.

  Nowym właścicielem obiektu został Janusz Szymański - właściciel czterogwiazdkowego Hotelu Lidia w Darłowie oraz udziałowiec w Hotelu Wellness Midical Spa Unitral w Mielnie. Dyrektorem Generalnym Hotelu Senator została Kamila Barszczewska, do niedawna wicedyrektor hotelu Leda SPA w Kołobrzegi, a wcześniej dyrektor hotelu Diva SPA w tym samym mieście. Od tej pory Hotel Senator ma skupić się na podnoszeniu jakości usług, większej obecności na rynku indywidualnym i większej obecności na rynku biznesowym.

  Hotel Senator oferuje 123 pokoje i apartamenty. Restauracja Arena oraz Oranżeria zapaszają uczestników konferencji na dania kuchni międzynarodowej. Lokale specjalizują się w organizacji imprez dla grup liczących do 250 osób. Do dyspozycji gości pozostaje również znajdujący się w hallu recepcyjnym lobby bar, który udostępnia 35 miejsc na kanapach przy morskim akwarium z rafą koralową. Z kolei klub nocny zapewnia miejsce dla 50 gości, można też w nim palić. W lokalu dostępna jest również bogata oferta cygar.

   

  Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, Hotel Senator to doskonałe miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych i integracyjnych. W obiekcie mieszczą się cztery w pełni klimatyzowane i zaciemniane sale konferencyjne, z możliwością aranżacji ustawień wg potrzeb klienta. Największa sala konferencyjna o nazwie Odeon może pomieścić 200 osób w kinowych fotelach z pulpitami, umożliwiającymi prowadzenie notatek. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, wyświetlający treść na pełnowymiarowym ekranie kinowym, co gwarantuje dobrą widoczność dla wszystkich uczestników prezentacji. Z kolei bezprzewodowe mikrofony i wysokiej klasy dźwięk kinowy pozwalają na w pełni multimedialny pokaz. Sala umożliwia jednoczesne tłumaczenie wykładu na 2 języki dzięki systemowi tłumaczeń symultanicznych. Obok funkcji konferencyjno-szkoleniowej sala Odeon pełni również rolę rozrywkową - Wyposażona jest w projektor filmowy do odtwarzania pełnometrażowych kopii filmowych oraz w system DVD. Składana scena umożliwia występy teatralne, kabaretowe, pokazy mody i gale. Z kolei mieszcząca maksymalnie 70 osób Sala Capitol to idealne rozwiązanie dla grup, które potrzebują sali w pełni konfigurowalnej, o różnych możliwościach ustawienia i wyposażenia. Zestaw stołów i krzeseł konferencyjnych może być zmieniany w trakcie każdej przerwy w szkoleniu lub prezentacji.

   

  Do dyspozycji gości obiektu pozostaje również mieszcząca 50 osób Sala Forum, przeznaczona dla niewielkich grup szkoleniowych. Pomieszczenie umożliwia indywidualny kontakt prowadzącego szkolenie z uczestnikami i podobnie jak Sala Capitol może być ustawiona w dowolny sposób według wskazań organizatora spotkania. Jest to również miejsce, które może być wykorzystywane do kameralnych spotkań biznesowych, posiedzeń zarządu, rady nadzorczej, itp. Ostatnia z sal konferencyjnych - mieszczące maksymalnie 35 osób pomieszczenie o nazwie Agora - to z kolei propozycja do zorganizowania spotkania biznesowego, narady, burzymózgów i wszelkich spotkań wymagających efektywnej pracy zespołowej. Stół konferencyjny, który jest na wyposażeniu sali umożliwia kontakt wzrokowy wszystkich uczestników i stwarza komfortowe warunki do dyskusji.

  Dodatkowych informacji na temat oferty obiektu udziela Magdalena Wytyczak z Działu Rezerwacji Konferencyjnej, tel. (94) 35 49 514, e-mail: magdalena.wytyczak@hotelsenator.pl

  źródło: www.hotelsenator.pl

Oferty specjalne

 • Pakiet Andrzejkowy

  Ostatnia okazja do wspólnego, hucznego szaleństwa przed zbliżającym się adwentem. Całonocna zabawa w niezniszczalnych rytmach rodem z PRL. Wieczór KARAOKE i andrzejkowych zabaw z wróżbami. Pakiet obejmuje również inne atrakcje Hotelu w centrum sosnowego lasu nad samym morzem.
 • Boże Narodzenie nad morzem

  Zaplanuj Święta nad morzem. Panująca wokół atmosfera ciszy i spokoju, pośród szumiących sosen i falującego morza - pozwoli przeżyć ten szczególnie ważny czas na zadumie i odpoczynku od codziennego zgiełku....
 • Sylwester

  Najgorętszy Sylwester nad morzem! Z najgorętszym konferansjerem ! W Hotelu Senator wystąpi pan TOMASZ KAROLAK ! Znany z filmów „Testosteron", „Lejdis", „39 i pół", „Ciacho". Dotychczas bawił nas na ekranie - tej nocy będzie elektryzował nas NA ŻYWO!
 • Weekend listopadowy

  Zauważalny jest trend powrotu do patriotycznego wychowania młodzieży i jej kontaktu z historią, również poprzez zabawę. Nasza propozycja obchodów Święta Niepodległości obejmuje żywy kontakt - zamiast nauki suchych dat i faktów proponujemy zabawę z barwną grupą inscenizacyjną.