Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Grand Kraków

Powiśle 7, 31-101 Kraków
www.sheraton.pl/krakow

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Wolska - Omyła Senior BQ Sales Coordinator +4812...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Sheraton Grand Kraków

Krakowski pięciogwiazdkowiec w rękach nowych właścicieli

Data aktualności: 10-03-2017

 • Krakowski pięciogwiazdkowiec w rękach nowych właścicieli - Sheraton Grand Kraków

  Jedyny w Polsce hotel Grand marki Sheraton zmienił właściciela. Nabywcą został inwestor na rynku nieruchomości, grupa Invesco Real Estate. Koszt transakcji wyniósł 70 milionów euro.

   

   

  Działający na krakowskim rynku od 2004 r. hotel oferuje gościom 464 miejsca noclegowe w 232 pokojach oraz 7 sal konferencyjnych dla 300 osób. W ubiegłym roku obiekt przeszedł kompleksową modernizację wnętrz oraz przestrzeni konferencyjnych. W wyniku tej zmiany, jako pierwszy i dotąd jedyny w naszym kraju dołączył do grupy 25 najbardziej prestiżowych ośrodków marki Sheraton Grand.

   

   

  Jak podsumował transakcję Marc Socker, dyrektor zarządzający Hotel Fund Management grupy Invesco, Hotel Sheraton Grand Kraków jest jednym z najbardziej efektywnych hoteli w regionie Europy Środkowo-Wschodniej z uwagi na swoją doskonałą lokalizację na krakowskim Starym Mieście i niekwestionowaną pozycję lidera na regionalnym rynku hotelarskim. Dzięki gruntownemu remontowi hotel znalazł się w segmencie ekskluzywnych obiektów, tym większa jest satysfakcja z pozyskania go do portfolio inwestora.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: