Nie ma nic bardziej relaksującego niż widok plaży i szum morskich fal. Taki klimat sprzyja nie tylko odpoczynkowi, ale i efektywnej pracy podczas szkoleń czy konferencji. Do tego luksusowe warunki zakwaterowania, profesjonalne sale konferencyjne i sukces murowany. Poznajcie ofertę Mera Spa w Sopocie.

Mera Spa Hotel w Sopocie to hotel, spa i centrum konferencyjne w jednym. Znakomita lokalizacja obiektu – nad samym morzem w jednym z najpopularniejszych polskich kurortów – powoduje, że miejsce to sprawdza się na profesjonalną konferencję, wypoczynek we dwoje czy rodzinny wypad nad morze. Bo czy jest coś fantastyczniejszego od wylegiwania się na wygodnym leżaku przy basenie z widokiem na plaże i morze? Chyba nie…

Konferencje z widokiem na Bałtyk

Zaplecze konferencyjne hotelu to trzy pojemne i komfortowe sale o zróżnicowanej wielkości. Pierwsza z nich – Warszawa – pomieści w ustawieniu teatralnym 90 osób. Sala Ryga w tym samym ustawieniu pomieści 80 osób, a sala Tallin 30. Pomieszczenia można łączyć, co pozwala na zorganizowanie konferencji nawet dla 210 osób jednocześnie. Po połączeniu sal Warszawa oraz Ryga otrzymamy miejsce na konferencję dla 150 osób, natomiast połączenie sali Warszawa z salą Tallin to miejsce na 110-osobową konferencję. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny: projektor multimedialny, ekran, mikrofon, nagłośnienie oraz flipchart. Każdy klient decydujący się na organizację swojej konferencji w Mera Spa otrzymuje na wyłączność opiekuna, który dopilnuje formalności i dopnie wszelkie kwestie eventu na ostatni guzik.

Jednak Mera Spa to nie tylko konferencje i spotkania biznesowe. Obiekt umożliwia również organizację efektownych bankietów oraz imprez wieczornych. Do tych celów doskonale nadadzą się wnętrza gastronomiczne hotelu, czyli Restauracja Mera Brasserie, która pomieści bankietowo 120 osób, plus dodatkowych 100 na tarasie,  lobby bar z miejscem dla 50 osób, Restauracja Pescatore mieszcząca 70 osób bankietowo oraz na tarasie dodatkowo 40 osób oraz Roof Bar dający miejsce 30. osobom.

Organizatorzy konferencji nie muszą się martwić także o parking – Mera Spa dysponuje dwoma: wewnętrznym na 80 aut oraz zewnętrznym na 30 aut.

Noclegi na każdą okazję i spa nad samym morzem

W bazie noclegowej Mera Spa Hotel każdy znajdzie coś dla siebie. Hotel dysponuje 138. Pokojami o zróżnicowanej wielkości i standardzie oraz 5. apartamentami. Na zaplecze noclegowe składa się: 78 dwuosobowych pokoi typu Standard, 21 pokoi rodzinnych (dwa z nich są czteroosobowe z łóżkiem piętrowym dla dzieci) oraz 39 dwuosobowych pokoi romantycznych, a także 5 apartamentów, z czego 1 rodzinny. W każdym z typów pokoi możemy wybrać taki z widokiem na morze. Przy apartamentach nie ma wyboru – każdy z nich „wyposażony” jest w ten urokliwy atut.

Wymienione wcześniej restauracje jako wnętrza odpowiednie na eventy, na co dzień służą gościom hotelu. Restauracja Brasserie położona na parterze jest wyjątkowo przyjazna dla rodzin z dziećmi. Oferuje lekkie dania, także nadające się na śniadania. Z kolei restauracja na pierwszym piętrze - Pescatore – to dania à la carte oraz bogaty wybór win. Lobby Bar służy głównie wypoczynkowi w lobby Mera Spa Hotel, a Roof Bar, czyli bar na dachu dostępny jest wyłącznie dla gości hotelu korzystających z basenu oraz tarasu.

Wielkim atutem hotelu jest rozbudowane i nowoczesne spa składające się z 35 gabinetów kosmetycznych strefy pielęgnacji, gdzie można skorzystać z zabiegów na twarz i ciało oraz masaży, a także strefy wodnej z basenami i saunami. Oczywiście z… widokiem na morze. Taka oferta nikomu nie pozostanie obojętna.