Na mapie Kociewia, w Starogardzie Gdańskim, 12 lutego zadebiutował nowy trzygwiazdkowy obiekt - Strzelnica Hotel & Restauracja. Organizatorzy spotkań do swojej dyspozycji otrzymają 13 pokoi, restaurację, a także sale konferencyjne na spotkania dla nawet 280 osób.

Strzelnica Hotel & Restauracja ze względu na historię budynku i zachowane zabytkowe części Strzelnicy jest jednym z ciekawszych miejsc na Pomorzu, które oferują sale zarówno na kameralne spotkania biznesowe, jak i duże konferencje czy bankiety. Podczas przebudowy neogotyckiego obiektu z XIX wieku pozostawiono jego unikatowe elementy - ceglaną elewację i wieżyczkę. W przestronnej Sali Balowej, która pomieści 280 uczestników eventu, zachowano też zabytkowy sufit oraz piękny ozdobny żyrandol.

Strzelnica Hotel & Restauracja Starogard Gdański sale konferencyjne

Obiekt do dyspozycji organizatorów spotkań oddaje łącznie 5 przestrzeni. Sala Królewska pomieści 120 osób w ustawieniu teatralnym, Sala Prezydencka, podobnie jak przystosowana do celów konferencyjnych Sala Restauracyjna - 80 uczestników wydarzenia. Przestrzenie te można połączyć, tworząc Salę Balową. W Strzelnicy znajdują się również 2 mniejsze salki: Bracka i Sala św. Katarzyny na szkolenia i narady w grupie 25-35 osób. 

Gości zakwaterować można w 13 komfortowych pokojach (20-40 m kw.), z prywatnymi łazienkami i wydzielonym miejscem do pracy.

Strzelnica Hotel & Restauracja Starogard Gdański sale konferencyjne

W Strzelnicy działa restauracja z barem, serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Strzelnica Hotel & Restauracja Starogard Gdański sale konferencyjne