Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Teatr im. J. Słowackiego

Pl. Świętego Ducha 1, 31-023 Kraków
www.slowacki.krakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

Elżbieta Bielik Główny Specjalista ds. Sprzedaży Usług +4860...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Teatr im. J. Słowackiego

Konferencje z klasą w centrum Krakowa – Teatr Słowackiego

Data aktualności: 28-07-2016

 • Konferencje z klasą w centrum Krakowa – Teatr Słowackiego - Teatr im. J. Słowackiego

  Jeżeli szukasz miejsca, które stylem i prestiżem znacznie przewyższa ofertę standardowych hoteli - mamy dla ciebie rozwiązanie. Wynajmij… teatr! Spektakularny efekt murowany!


  Usytuowany w centrum Krakowa Teatr im. Juliusza Słowackiego, poza własną artystyczną działalnością oferuje również wynajem sal na konferencje i kongresy.

   

  Teatr im. J. Słowackiego Kraków konferencje sale konferencyjne kongresy

  Secesyjny budynek Teatru Słowackiego w Krakowie prezentuje się niezwykle reprezentacyjnie

   

  Perła wśród krakowskich sal konferencyjnych

   

  Teatr to miejsce wyjątkowe, eleganckie, niedostępne, a jednak na wyciągniecie ręki. Dokładnie tak - teatr im. J. Słowackiego umożliwia organizację konferencji oraz okolicznościowych spotkań i bankietów. Wnętrza budynku zdobią freski, a po przekroczeniu jego progu goście odniosą nieodparte wrażenie, jakby znaleźli się wśród bohemy artystycznej w XIX wieku. Teatr bowiem działa nieprzerwanie od 1893 roku.
   

  Trzypoziomowa, klimatyzowana widownia może pomieścić 570 widzów. Do dyspozycji organizatorów spotkania obiekt oddaje także foyer dla 100 osób, w którym istnieje również możliwość organizacji bankietu zasiadanego, koktajlu lub wystawy. Foyer wraz z przyległymi korytarzami pomieści do 600 osób na bankiecie stojącym. Obiekt wyposażony jest w niezbędny podczas organizacji konferencji sprzęt audiowizualny oraz nagłośnienie.

   

  Teatr im. J. Słowackiego Kraków konferencje sale konferencyjne kongresy


  Widownia Teatru Słowackiego pomieści 570 osób na parterze oraz w lożach na piętrach


  Niezwykłym atutem tego miejsca jest możliwość połączenia spotkania biznesowego z magią teatru, nie tylko poprzez samo wkroczenie w jego progi. W ofercie obiektu bowiem, oprócz profesjonalnej obsługi technicznej i obsługi widowni, istnieje możliwość połączenia konferencji z częścią artystyczną poprzez udział w spektaklu z bieżącego repertuaru.

   

  Teatr im. J. Słowackiego Kraków sale konferencyjne konferencje kongresy


  Wieczorna iluminacja Teatru im. Słowackiego


  Wyjątkowe miejsce na eventy w ścisłym centrum Krakowa  Choć sam Teatr im. J. Słowackiego nie oferuje miejsc noclegowych, nie oznacza to, że będzie idealnym miejscem jedynie na jednodniową konferencję. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, nieopodal starej części miasta i Plantów, a co za tym idzie, w bliskim położeniu 3-, 4- i 5-gwiazdkowych hoteli. Pieszy spacer urokliwymi uliczkami miasta może być zatem dodatkowym walorem przemawiającym za organizacją w tym zabytkowym miejscu obrad trwających nawet kilka dni.

   

  Teatr im. J. Słowackiego Kraków sale konferencyjne konferencje kongresy


  Foyer i westybul krakowskiego teatru idealnie nadają się na elegancki, wieczorny koktajl


  Przestrzeń, zaplecze i udogodnienia (w tym również dla osób niepełnosprawnych) jaką oferuje sala teatralna, gwarantuje możliwość zorganizowania niezapomnianego eventu. Wykorzystanie widowni oraz foyer jest możliwe w sposób klasyczny (zamieszczenie rzutnika, nagłośnienie prelegentów itp.), jednak oryginalność miejsca umożliwia wprowadzenie elementów gwarantujących spektakularny efekt końcowy. 

  Teatr im. J. Słowackiego Kraków sale konferencyjne konferencje kongresy


  Kurtyna teatralna to tak naprawdę obraz olejny, autorstwa Henryka Siemiradzkiego, z 1894 r.


Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: