A gdyby tak konferencję, bankiet czy szkolenia zaplanować w przestrzeni zupełnie innej od tych, do których przywykli goście? Co powiecie na obiekt z wyjątkowym klimatem i duszą, zapewniającym jednocześnie komfort, doskonałe warunki techniczne oraz tak cenne w dzisiejszych czasach miejsca parkingowe? Tak atrakcyjny adres odwiedziliśmy w listopadzie. Byliśmy, widzieliśmy i opisujemy Teatr WAM zlokalizowany na warszawskich Bielanach.

Na wydarzenia z prawdziwie teatralnym rozmachem polecamy Teatr WAM w Warszawie, który mieliśmy okazję lepiej poznać w ramach wizyty redakcyjnej. Otwarty w 2020 roku obiekt łączy kilka funkcji – pierwszego w kraju teatru musicalowo-edukacyjnego, inspirującej przestrzeni na spektakle, koncerty,  eventy oraz profesjonalnego miejsca na konferencje, szkolenia i prezentacje. 

Jeden obiekt – wiele możliwości! 

Teatr WAM Warszawa

Zawsze po drodze. Dogodna lokalizacja na warszawskich Młocinach

Teatr WAM usytuowany jest na poziomie +2 centrum handlowego Galeria Młociny, znajdującego się w pobliżu stacji metra oraz pętli autobusowej i tramwajowej. Niezależnie od tego, czy goście spotkania organizowanego w teatrze przyjadą komunikacją miejską, czy samochodem, dotarcie na miejsce nie sprawi im trudności. 

W Galerii Młociny czeka 1500 bezpłatnych miejsc parkingowych w garażu podziemnym, wyposażonym w windy, które prowadzą bezpośrednio przed oznakowane wejście do teatru. 

Teatr WAM Warszawa sala teatralna na konferencje  

Sala teatralna widok od wejścia

Kreatywnie, funkcjonalnie, kameralnie: konferencje w Teatrze WAM

Sercem Teatru WAM jest nowoczesna Sala widowiskowa, do której przechodzimy z przestronnego foyer. Widownia pomieści 281 gości, z dostawkami zaś – 300 osób. Przy projektowaniu sali zadbano o wygodne fotele oraz zachowanie pomiędzy kolejnymi rzędami odpowiedniej przestrzeni i umożliwienie swobodnego przejścia osobom wychodzącym na przerwę. 

Teatr WAM Warszawa sala teatralna na konferencje

Sala teatralna

Sala została wyposażona w dużą scenę (100 m kw.), najwyższej jakości sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, projektor multimedialny z ekranem 6 m x 4 m oraz ścianę LED. Podczas realizacji wydarzenia nad jego przebiegiem czuwał będzie doświadczony zespół realizatorów (reżyser świateł, realizator dźwięku, inspicjent, kierownik sceny). Organizatora spotkania wesprze również przeszkolona obsługa widowni.

Teatr WAM Warszawa

Poza salą, wynająć również można prywatną garderobę z bezpośrednim wejściem za kulisy sceny. Garderoba posiada 6 stanowisk z podświetlanymi konsolami, prywatną toaletę i prysznic. Sanitariaty dla pozostałych uczestników wydarzenia znajdują się piętro niżej, na które zjedziemy windą lub zejdziemy schodami. 

Teatr WAM Warszawa garderoba

Garderoba

Możliwości, jakie daje nowoczesna i duża Sala teatralna, pozostawiają spore pole do popisu. W Teatrze WAM organizowane są konferencje, bankiety, szkolenia, prezentacje produktów, a także spektakle, stand-upy i koncerty. Sali, poprzez sceny świetlne lub wykorzystanie specjalnych ścian jezdnych, nadać można charakter dopasowany do wydarzenia. 

Z Sali teatralnej dwoma wyjściami przejdziemy do foyer (120 m kw.), w którym zazwyczaj odbywa się networking, przerwa kawowa bądź rozstawione są stanowiska z materiałami reklamowymi. Foyer połączone jest z kawiarnią teatralną, którą można oddzielić szklanymi drzwiami. W bufecie wystawiany jest catering, serwowane są przekąski oraz napoje podczas bankietu lub koktajlu. W kameralnej i przyjemnej przestrzeni można usiąść przy stole i prowadzić rozmowy w oddaleniu od gości z foyer. 

Teatr WAM Warszawa bufet

Kawiarnia teatralna

Poza Salą teatralną obiekt dysponuje jeszcze 4 dodatkowymi przestrzeniami, które można dodatkowo wynająć. Sale 1 i 2, o metrażu 80 m kw. i 60 m kw., przeznaczone są na warsztaty dla grup liczących do 20-34 osób. Sala 1 ma dostęp do światła dziennego.

Teatr WAM Warszawa sala konferencyjna

Sala 1

Sala 3, zwana Aktorską, o powierzchni 45 m kw., pomieści do 25 osób w układzie kinowym. Jest to doskonała przestrzeń do przeprowadzenia wywiadu, realizacji nagrań filmowych, a także ćwiczeń z występów publicznych. Sala 4, tzw. Wokalna, połączona została z profesjonalnym studiem nagrań. Na 35 m kw. zasiąść tu może do 25 osób. 

Dużym atutem Teatru WAM jest jego dostępność. Teatr można wynająć w różne dni tygodnia, w zależności od bieżącego repertuaru. Dzięki temu wynajęcie 1081 m kw. przestrzeni eventowej na wyłączność nie jest ograniczona do wyłącznie 1 wskazywanego przez wiele teatrów dnia tygodnia.

Teatr WAM – miejsce otwarte na eventy

Teatr WAM to miejsce dostosowane do wielu potrzeb związanych z realizacją wydarzeń artystycznych, biznesowych i takich, dla których funkcjonalna, a zarazem nietuzinkowa atmosfera stanowić będzie wartość dodaną dla realizowanego przedsięwzięcia. 

Na każdym etapie przygotowania konferencji lub eventu klient może liczyć na wsparcie zespołu, który od 17 lat zajmuje się produkcją i organizacją występów. Pracownicy posiadają niezbędne w branży know-how i na życzenie skontaktują ze sprawdzonymi podwykonawcami, dostawcami cateringu, artystami, którzy zapewnią najwyższy poziom oferowanych usług.

Program konferencji czy szkoleń warto wzbogacić o dodatkowe atrakcje oferowane przez Teatr WAM. Warsztaty aktorskie, wokalne lub z wystąpień publicznych świetnie zintegrują grupę i poprawią autoprezentację. Spotkanie firmowe można też uatrakcyjnić spektaklem z repertuaru teatru.  

Teatr WAM Warszawa sala aktorska

Sala Aktorska

To indywidualne podejście do potrzeb klientów oraz wsparcie na każdym kroku doceniają klienci, którzy do Teatru WAM chętnie wracają z kolejnymi realizacjami.


Co wyróżnia obiekt konferencyjny?

Teatr WAM to przestrzeń zaprojektowana nie tylko na spektakle, ale również profesjonalne konferencje, bankiety czy szkolenia. Największa z dostępnych przestrzeni sprawdzi się na wydarzenia z udziałem nawet 300 osób. Dobre skomunikowanie obiektu pozwoli na bezproblemowe dotarcie na wydarzenie zaproszonych gości.

Opinia platformy Konferencje.pl

Wyjątkowe miejsce prowadzone przez pasjonatów, którzy zadbają, aby event w Teatrze WAM przebiegł bez zakłóceń. Nowoczesne wyposażenie audiowizualne pozwoli na przeprowadzenie konferencji na wysokim poziomie i w komfortowych warunkach.