Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Unity Line Prom Polonia

Pl. Rodła 8, 70-419 Szczecin
www.unityline.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Unity Line Prom Polonia

Konferencje z widokiem na morze, czyli sale na promach Unity Line

Data aktualności: 18-06-2015

 • Konferencje z widokiem na morze, czyli sale na promach Unity Line - Unity Line Prom Polonia

  Trudno wyobrazić sobie bardziej twórczą atmosferę sprzyjającą skupieniu niż szum morza i jego bezkresny widok. Nie, nie… Aby zapewnić takie warunki uczestnikom swojej konferencji wcale nie trzeba przenosić się ze sprzętem na plażę narażając swój event na niepowodzenie przez kapryśny nadmorski klimat. Wystarczy wynająć prom!


  Unity Line zapewnia sale, sprzęt, pokoje, a po konferencji także dobrą zabawę. Atrakcji w menu tej firm naprawdę nie brakuje. Są warsztaty ice carvingu (jaki hotel Wam to zapewni…?) oraz carvingu w owocach, warsztaty cukiernicze czy robienia sushi, a także wycieczki… na lądzie. Prom wypływa ze Świnoujścia, a cumuje w szwedzkim Ystad, które po konferencji można zwiedzić całą grupą z przewodnikiem. A widok zachodu słońca nad Bałtykiem jest w gratisie.

   


  Profesjonalne konferencje na pełnym morzu


  Do organizacji konferencji przygotowane są dwa promy Unity Line – Polonia i Scania. Pierwszy z nich dysponuje dwiema salami konferencyjnymi. Pierwsza z nich - Royal – pomieści 200 osób w ustawieniu teatralnym, druga – Senator – 100. Sale są klimatyzowane i wyposażone w rzutniki, ekrany, telewizor plazmowy, tablice, mikrofony, mównice, nagłośnienie oraz flipcharty. Z kolei na promie Scania znajdują się sale konferencyjne o pojemności 68 i 40 osób. Jednak w razie potrzeby można sale połączyć, co stworzy przestrzeń na event dla 110 osób. Sale wyposażone są w rzutnik, ekran, telewizor plazmowy, tablicę, mikrofon oraz nagłośnienie.​​​

  Unity Line konferencje na promach Świnoujście
  Dodatkowym atutem konferencji na promie, a jednocześnie atrakcją dla gości jest możliwość jej przedłużenia w jednym z hoteli na drugim brzegu Bałtyku. I oczywiście niezastąpiona atmosfera morskiego klimatu i spokoju.

   

  Dobre jedzenie i wyjątkowe atrakcje


  Ale konferencja to nie tylko praca. Na każdym wyjeździe integracyjnym, konferencji czy bankiecie liczy się dobre jedzenie i dobra zabawa. I także w tej kwestii promy Unity Line mają dla organizatorów eventów szeroką ofertę. Na promie Polonia znajduje się restauracja Royal serwującą dania z całego świata, Steak House specjalizujący się w oryginalnych stekach oraz kilka barów, które służą relaksowi i rozrywce, czyli Polonia Bar, Cafeteria, One Way Truckers oraz Hyde Park.

  Prom Scania dysponuje restauracją à la carte Bon Appétit, która pomieści jednocześnie 56 osób, Cafeterią z miejscami dla 128 osób, One Way Truckers Club z 72 miesjcami oraz Scania Snack Barem, który pomieści 115 osób. Potańczyć na promie Scania można w Disco Barze, a wypić drinka wieczorową porą w Cocktail Barze oraz Lounge Barze. W ofercie Unity Line dla organizatorów konferencji prócz korzystania z wszelkich punktów gastronomicznych są również warsztaty czy pokazy, zabawa taneczna z DJ-em, a także zwiedzanie Ystad. A za oknami błękit morza i szum fal.
  Cóż więcej potrzeba, by zorganizować udany event?

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: