Od początku sierpnia krakowski Andel’s by Vienna House ma nowego dyrektora operacyjnego. Została nim Joanna Domańska.

Joanna Domańska pierwsze kroki w branży hotelarskiej stawiała w krakowskim Grand Hotelu. Kolejnym obiektem był Holiday Inn Krakow City Center, z którym związana była przez 6 lat: najpierw jako Front Office Supervisor, później jako Assistant Front Office Manager. Od 2007 roku związana jest z hotelem Andel’s. W 2015 roku przystąpiła do programu Victor, w którego ramach ukończyła panel MBA na Modul Vienna University. Jak sama podkreśla był to jej cel i marzenie, jednak nie spodziewała się, że zrealizuje je w tak szybkim tempie.

Na nowym stanowisku Joanna Domańska będzie odpowiedzialna za współpracę wszystkich działów. Jej rolą będzie zarządzanie kosztami i koordynowanie praca poszczególnych zespołów w celu osiągnięcia jak najbardziej efektywnego  i stabilnego funkcjonowania obiektu.

Krakowski Andel’s jest jednym z 4 obiektów tej marki w Europie (drugim w Polsce), a jednocześnie jednym z 5 hoteli sieci Vienna House w Polsce. Zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta, ok. 200 m od Dworca Kraków Główny. Oferuje 5 sal konferencyjnych mieszczących od 20 do 64 osób w ustawieniu kinowym. Sale można łączyć, uzyskując przestrzeń konferencyjną dla 60, 120 i 200 osób. Oprócz tego na gości czeka 159 jedno- i dwuosobowych pokoi i apartamentów, parking, strefa spawelness oraz restauracja Delight i modny Oscar’s Bar.