Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Z-Hotel Business & Spa

Wczasowa 25, 05-402 Otwock
www.z-hotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Dominika Sawicka Kierownik Działu Sprzedaży 531 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Z-Hotel Business & Spa

Hotel na konferencje w Otwocku już otwarty

Data aktualności: 22-11-2012

 • Hotel na konferencje w Otwocku już otwarty - Z-Hotel Business & Spa

  W dniu 20 lutego br. czterogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny przyjął pierwszych gości.

   

   

   

   

   

     W Z-Hotel Business & Spa mieści się 50 pokoi, w tym 2 apartamenty oraz 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotelowa restauracja Verbena serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Na miejscu znajduje się również otwarty do późna lobby bar. Goście hotelu mogą korzystać z hotelowego basenu z hydromasażem i przeciwprądem, jacuzzi, sauny fińskiej, siłowni i Mineral Spa, a także łaźni parowo-błotnej, gabinetów masażu, salonów kosmetycznych i pokoju  relaksacyjnego. Na terenie obiektu znajduje się również hala sportowa do gry w koszykówkę, siatkówkę i tenisa.

  Uzupełnieniem oferty obiektu jest zaplecze konferencyjne umożliwiające organizację szkoleń, konferencji, sympozjów, kongresów oraz kameralnych spotkań biznesowych. Składa się na nie pięć sal wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Infrastruktura obiektu pozwala również na organizację imprez integracyjno-szkoleniowych z wykorzystaniem terenu zewnętrznego.  źródło: www.z-hotel.pl
   

Oferty specjalne