Zakopane, Zakopane, słońce góry i górale… Tak śpiewał jakiś czas temu Sztywny Pal Azji. Oprócz tego wspaniałe widoki i niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego miejsca. Z dala od zgiełku miasta a jednocześnie w bliskiej odległości od jego największych atrakcji. Zespół pensjonatów Antałówka w Zakopanem to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek, ale także na konferencję lub wyjazd integracyjny.

Zespół Pensjonatów Antałówka to dwa trzygwiazdkowe pensjonaty – Antałówka I i Antałówka II położone w Zakopanem, na wzgórzu o tej samej nazwie. Rozpościera się z niego malownicza panorama Tatr, jedna z najpiękniejszych w tej okolicy. Położenie obiektu w otoczeniu gór i lasów zachwyci każdego miłośnika odpoczynku na łonie natury. To również gwarancja doskonałych warunków pracy podczas szkoleń czy konferencji. Jego lokalizacja ułatwia dojazd gościom biznesowym. Pensjonat zapewnia bezpłatny parking oraz dodatkowo płatne garaże.

Zespół Pensjonatów Antałówka Zakopane sale konferencyjne konferencje

Pensjonaty Antałówka - dwa budynki z przestronnym parkingiem. Widać stąd piękną panoramę Tatr.

Idealne warunki na konferencję w Zakopanem

Zespół pensjonatów Antałówka to idealne miejsce na konferencję, szkolenie, spotkanie firmowe czy wjazd integracyjny. Do dyspozycji organizatorów spotkań pozostają 3 sale konferencyjne – dwie w Pensjonacie Antałówka I i jedna w Pensjonacie Antałówka II. Największa z nich – Sala A w Antałówce I jest w stanie pomieścić 150 osób. Pozostałe odpowiednio 70 i 60 osób w układzie kinowym. Na życzenie możliwe jest zaaranżowanie kilku mniejszych sal, idealnych do przeprowadzenia spotkań biznesowych. Dodatkowym atutem, kierowanym zwłaszcza do klientów biznesowych jest tzw. zaplecze konferencyjne znajdujące się przy Sali A. W ten sposób w Antałówce mogą odbywać się jednocześnie różnego rodzaju eventy – od dużych konferencji, po kameralne spotkania biznesowe.

Zespół Pensjonatów Antałówka Zakopane sale konferencyjne konferencje

Nie brakuje również przestrzeni bankietowej. Obiekt dysponuje idealnymi na tę okoliczność salami restauracyjnymi. Większa, umiejscowiona w Antałówce I, pomieści nawet 100 osób. Jest tam również sala bankietowa przeznaczona dla 30 osób oraz drink bar. Mniejsza restauracja, w – w pensjonacie Antałówka II – to przestrzeń idealna na spotkanie dla 60 osób. Menu ustalane jest z zachowaniem indywidualnych preferencji gości. Obsługa pomaga również w zaplanowaniu układu stołów, rozstawienia przy nich uczestników imprezy, wystroju sali czy organizowaniu dodatkowych atrakcji. Na odpoczynek po konferencji czy przerwę w trakcie szkolenia doskonale nadają się również ogródki – letni na tarasie i duży ogród z placem zabaw.

Noclegi w Antałówce i atrakcje na integrację

Do dyspozycji gości pensjonatów Antałówka oddano 80 standardowo wyposażonych, przestronnych pokoi w trzygwiazdkowym standardzie, w tym studia i apartamenty; łącznie 144 miejsca noclegowe. Na liście znajduje się 28 standardowo urządzonych pokoi jednoosobowych z łazienkami w Pensjonacie Antałówka I - 12 z pojedynczym łóżkiem oraz 16 z łóżkiem poszerzonym. W obu pensjonatach można wynająć łącznie 11 standardowo urządzonych pokoi dwuosobowych z łazienkami, 11 rodzinnych pokoi typu studio 2-osobowe składających się z sypialni lub wydzielonej części do spania z łóżkiem małżeńskim i pokoju dziennego oraz 4 rodzinne pokoje typu studio 2-osobowe z aneksem kuchennym. Do tego 10 wygodnych pokoi typu studio 3-osobowe oraz apartamenty dwu- i czteroosobowe.

Wieczory i (nie tylko) pochmurne popołudnia goście mogą spędzić w sali kominkowej. Lepsza pogoda pozwala skorzystać z atrakcji umieszczonych na zewnątrz. Na tarasie znajduje się ogródek letni, duży ogród z placem zabaw oraz gry zręcznościowe: bilard i piłkarzyki. Na amatorów aktywnego wypoczynku czeka również wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Ponadto, prezentem od pensjonatu dla gości, którzy decydują się na minimum dwa noclegi, jest darmowy wstęp do Aqua Parku Zakopane. W cenę pobytu wliczona jest również zniżka na wstęp mieszczącej się w zakopiańskim Aqua Parku kręgielni.