Zegrze – znajdź idealne miejsce na konferencję
Strona główna    /    Mazowieckie    /    Sale konferencyjne w Zegrzu

Sale konferencyjne w Zegrzu

Chcesz organizować konferencje w Zegrzu? W naszym przewodniku znajdziesz praktyczne informacje o mieście oraz: hotele, restauracje, atrakcje, sale konferencyjne w Zegrzu.

czytaj dalej…

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Liczba znalezionych obiektów: 1
Dostępne po zalogowaniu

Pałac Zegrzyński

  • 50
  • 50
  • 38

Zegrze jest niewielką miejscowością pod Warszawą, położoną nad Jeziorem Zegrzyńskim, w pobliżu znanych miasteczek wypoczynkowych – Serocka, Nieporętu, Białobrzegów i Ryni. Czysta woda, świetne warunki do uprawiania sportu i malownicze okolice – to wszystko przyciąga nie tylko turystów szukających wypoczynku, ale również organizatorów spotkań, szkoleń i konferencji.

 Wieś Zegrze na Mazowszu, w gminie Serock istnieje od XII w., a od początku XX w. kojarzona jest przez mieszkańców Warszawy z wypoczynkiem nad wodą. Od stolicy dzieli ją 25 km. Zalew Zegrzyński jest popularnym miejscem uprawiania sportów wodnych, a do znajdujących się nad nim miejscowości chętnie przyjeżdżają zarówno turyści indywidualni, jak i biznesowi.

Obiekty na konferencje w Zegrzu

W Zegrzu znajduje się XIX-wieczny Pałac Zegrzyński, który oferuje organizatorom konferencji cztery sale oraz 31 miejsc noclegowych.

W pobliskim Zegrzu Południowym (połączonym z Zegrzem mostem) konferencje i firmową integrację można zorganizować w trzygwiazdkowym Hotelu 500 lub Sali Konferencyjno-Bankietowej Bella Donna.

Rozbudowaną bazę konferencyjną można znaleźć również w pobliskim Serocku.

Zdj. Yarek shalom, Wikimedia Commons