Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    10 największych sal konferencyjnych w polskich hotelach w 2023 roku


10 największych sal konferencyjnych w polskich hotelach w 2023 roku

10 największych sal konferencyjnych w polskich hotelach w 2023 rokuNa zdjęciu: Patio w Hotelu Arłamów

W których polskich hotelach znajdziemy największe sale konferencyjne? Przygotowaliśmy zestawienie obiektów, które doskonale się sprawdzą na wydarzenia wymagające naprawdę dużej przestrzeni.

Jeśli nie centrum kongresowe, to co? Meeting plannerzy cenią możliwość zorganizowania w jednym miejscu konferencji, cateringu i atrakcji dla swoich gości, a także zakwaterowania ich w tym samym obiekcie. Hotele z naszej listy spełniają wszystkie kryteria. Które obiekty mogły się pochwalić w 2023 r. największymi salami na konferencje?

10. Hotel Warszawianka

Hotel Warszawianka Jachranka sala kongresowa

Położony w Jachrance Hotel Warszawianka oferuje 32 sale oraz 268 pokoi i apartamentów. Największa z sal ma powierzchnię 1000 m kw. i w układzie teatralnym pomieści do 1200 osób.

9. DoubleTree by Hilton Łódź

DoubleTree by Hilton Lodz hala III IV

Czterogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton Łódź dysponuje 17 przestrzeniami konferencyjno-eventowymi, w tym Halą II+III o powierzchni 1043 m kw. W układzie teatralnym pomieści się w niej 1200 osób. DoubleTree by Hilton Łódź oferuje również 200 pokoi i apartamentów.

8. Nosalowy Dwór

Nosalowy Dwor Zakopane sala Grand

Największym obiektem konferencyjnym w zimowej stolicy Polski jest Nosalowy Dwór z 23 salami. Wizytówka Nosalowego Dworu - sala Gerlach (1200 m kw.) - jest chętnie wybierana na gale, targi i kongresy z udziałem 1250 osób. Nosalowy Dwór oferuje zakwaterowanie w blisko 400 pokojach i apartamentach.

7. Hilton Warsaw City

Hilton Warsaw City sala konferencyjna

Sala Warsaw Hall, o powierzchni 1411 m kw., jest największą przestrzenią w centrum konferencyjnym hotelu Hilton Warsaw City. Sala pomieści maksymalnie 1600 osób. Poza nią organizatorzy spotkań skorzystać mogą jeszcze z 17 wielofunkcyjnych sal konferencyjnych. Gości wydarzenia zakwaterować można w 314 pokojach.

6. Hotel Narvil Conference & Spa

Hotel Narvil Conference & Spa

Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku event plannerom udostępnia salę Amazonka. Na 1650 m kw. organizować można kongresy, sympozja, szkolenia, gale czy prezentacje pokazów z udziałem 1300 gości. Hotel oferuje łącznie 33 sale oraz 332 pokoje.

5. Hotel Gołębiewski Mikołajki

Hotel Golebiewski Mikolajki sala kongresowa

Hotel Gołębiewski Mikołajki wśród 20 sal konferencyjnych oferuje Salę Kongresową 6/3, o powierzchni 1800 m kw. Wynajmowana jest ona na konferencje z udziałem 1300 osób. Zaplecze noclegowe hotelu obejmuje 689 pokoi.

4. Hotel Gołębiewski Karpacz 

Hotel Gołębiewski Karpacz sala konferencyjna

Czterogwiazdkowy Hotel Gołębiewski w Karpaczu jest doskonale przygotowany na imponujące wydarzenia. Największa z 28 dostępnych sal ma powierzchnię 1865 m kw., na których organizowane są eventy dla 1900 osób. Ich uczestników można zakwaterować w 880 pokojach.

3. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Największa sala konferencyjna w Warszawie DoubleTree by Hilton Warsaw

W trójce największych sal konferencyjnych znalazła się Sala Balowa Universe DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Na 1900 m kw. zorganizować można konferencje dla 2000 osób. Hotel dysponuje też 20 mniejszymi salami oraz 359 pokoi.

2. Metropolo by Golden Tulip w Krakowie

Największa sala konferencyjna w Krakowie Metropolo by Golden Tulip

W Krakowie największą salą na konferencje i eventy oferuje czterogwiazdkowy hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie. Sala o powierzchni 2078 m kw. wykorzystywana jest na wydarzenia dla 1500 osób. Centrum konferencyjne obejmuje łącznie 20 sal, a gości eventu zakwaterować można w 220 pokojach.

1. Hotel Arłamów 

Największa sala konferencyjna w Polsce Hotel Arłamów Patio

Szukasz największej w Polsce sali konferencyjnej w hotelu? Znajdziesz ją na Podkarpaciu, w Hotelu Arłamów, którego wielofunkcyjne Patio (2288 m kw.) pomieści 1500 osób. To nie jedyna przestrzeń konferencyjna w Hotelu Arłamów. Event plannerzy wynająć mogą pozostałe 13 sal. W hotelu znajduje się 213 komfortowych pokoi oraz 16 luksusowych apartamentów.