Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

8. edycja Studium Event Management – rekrutacja rozpoczęta!

Studium Event Management

17.07.2019

Chcesz zostać profesjonalnym event managerem? Weź udział w naborze – 8. edycja Studium Event Management rozpocznie się 30 listopada 2019 roku. W programie spotkania z ekspertami i praktykami na co dzień pracującymi w przemyśle spotkań.

 

 

Program Studium Event Management powstał we współpracy Fundacji na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego ze Stowarzyszeniem Branży Eventowej. Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z wiedzą nt. event managementu, czyli zarządzania projektami eventowymi. Podobnie jak w latach poprzednich, prowadzący koncentrować się będą na przekazaniu zarówno teoretycznych podstaw działalności organizatora spotkań, jak i praktycznej wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, prawa czy zarządzania projektami.

 


Wykładowcami będą przedstawiciele kadry naukowej Uniwersytetu Warszawskiego oraz praktycy branży – właściciele agencji eventowych i event managerowie. Uczestnicy studium spotkają się z prezes Stowarzyszenia Branży Eventowej i MEA Group Martą Chmielewską, ekspertką i blogerką Anną Nowakowską, członkinią SBE Żanetą Berus, dyrektor zarządzającą SBE Dagmarą Chmielewską i innymi.

 

 

Program studiów obejmie m.in. następujące zagadnienia:


•    Charakterystyka branży eventowej

•    Reguły marketingu i komunikacja marketingowa

•    PR i sponsoring

•    Internet i social media w eventach

•    Sztuka prezentacji

•    Psychologia eventów

•    Warsztaty organizacji wydarzeń

•    Zarządzanie projektami

•    CSR w eventach

•    Incentive travel jako narzędzie wsparcia sprzedaży

•    Experiental marketing i case study eventów

•    Bezpieczeństwo imprez masowych

 

 

Przewidziano również czas na zajęcia poświęcone prawu autorskiemu i ZAIKS-owi czy narzędziom komunikacji w eventach i scenografii eventowej. Słuchacze dowiedzą się, jak nowe technologie zastosować podczas realizacji, jak zorganizować catering oraz rozliczyć i podsumować event. Organizatorzy Studium Event Management zapraszają także na liczne spotkania i panele dyskusyjne z przedstawicielami branży. Pozwolą one nie tylko na poszerzenie i usystematyzowanie wiedzy słuchaczy, ale i na nawiązanie kontaktów biznesowych.

 


Rekrutacja zakończy się 31 października 2019 r. Studium potrwa 2 semestry. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora:

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe; Ośrodki konferencyjne Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne