Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 13.11 Event Biznes 2019


Zapowiedź: 13.11 Event Biznes 2019

Zapowiedź: 13.11 Event Biznes 2019Na zdjęciu: Event Biznes 2019 konferencja

Event Biznes to wydarzenie, które co roku przyciąga rzesze osób zainteresowanych nowościami w branży eventowej. Przed nami już 6. edycja tej imprezy – tym razem w odświeżonej formule. Serwis konferencje.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Branży Eventowej, zaprasza wszystkich zainteresowanych działaniami w obszarze MICE na 6. edycję konferencji Event Biznes, która odbędzie się 13 listopada w przestrzeniach Global Expo. Wydarzenie w całości poświęcone jest eventom jako jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych, które pozwalają dotrzeć bezpośrednio do grup docelowych i dzięki którym skutecznie realizować można założone cele biznesowe. Tym razem odpowiedzialna za przygotowania Rada Programowa, poszerzona o przedstawicieli przemysłu spotkań i reprezentantów działów zakupów, PR oraz marketingu, zdecydowała, iż czas na odświeżenie formuły konferencji. Dzięki firmie ASAP Drukarnia Event Biznes zyskał nowy logotyp i oprawę graficzną. Prace Rady Programowej wydarzenia koordynują w tym roku Prezes SBE Marta Chmielewska oraz Redaktor Naczelna Meetingplanner.pl Magdalena Kondas.

Wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń. Konferencja z udziałem międzynarodowych ekspertów

6. edycja konferencji Event Biznes zgromadzi ponad 400 osób, w tym menedżerów reprezentujących działy: marketingu, HR i zakupów, osoby zajmujące się organizacją spotkań w agencjach eventowych, firmach i korporacjach. Ogłoszono nazwiska zaproszonych gości. Ze swoimi prelekcjami wystąpia m.in. Jens Meyer, CEO Jack Morton Worlwide ("How tech, UX and data will drive creativity"), Jan Gemrich, CEE Head od Platforms & Ecosystem Marketing Google ("Klient kontra agencja najlepsze praktyki zarządzania wzajemnymi relacjami"), Justine Kane, Managing  Director The Event Talent Agency ("How highlighting Corporate Social Responsibility has an enormous impact on Employee/Talent Retention, Brand Popularity + in turn Profits!") czy  Drossos Drossos, Global Consultant of Experiential Marketing ("W jaki sposób globalne marki wykorzystują doświadczenia marketingowe do budowania relacji ze swoimi klientami na przykładzie Coke, Japan Tobacco, L'Oreal, Shell").

Szkolenia w ramach Event Biznes 2019

 Poza częścią konferencyjną, w ramach wydarzenia odbędą się warsztaty o zróżnicowanej tematyce:

* Andrzej Jaszczyszyn (ekspert ds. social media, trener, coach ECPC, prezenter radiowy)
Temat: Media społecznościowe jako kanał komunikacji wspierający działania event marketingowe

* Andrzej Kruczyński (współwłaściciel CSAT oraz wiceprezes Instytutu Bezpieczeństwa Społecznego)
Temat: Obowiązki dotyczące bezpieczeństwa, które ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych nakłada na organizatora eventów - kiedy musimy je stosować, a kiedy nawet nie musimy - powinniśmy. Jak systemowo przygotować się do zabezpieczenia wydarzenia, niezależne od jego skali.

* Michał Kibil (Adwokat, Partner Zarządzający w kancelarii Kibil Wieczorek Sp.k.)
Temat: Ustawa o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych - przepisy dotyczące organizacji spotkań i wydarzeń bezpośrednio przez pracowników korporacji, instytucji i stowarzyszeń, jak i przez agencje

* Magdalena Heinrich – Galińska (Procurement Manager Warsaw Site w Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o.)               Temat: Efektywność eventu na linii klient-agencja

* Adam Pacuski (Radca Prawny zatrudniony jako Counse w Gekko Taxens M. Sobańska-Szylińska i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Sp. k. W Warszawie.)
Temat: ZAiKS, kwestie finansowe i procedury związane z wykorzystaniem utworów na eventach, ich rejestracją i udostępnianiem w sieci.

Szczegółowy program Event Biznes 2019 znajduje się na stronie: https://evenea.pl/imprezy/konferencje/warszawa/vi-edycja-event-biznes-233123/.