Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Arnaldo Nardone nowym Prezesem ICCA


02.11.2010

W dn. 23-27 października br. w Hyderabad w Indiach odbył się 49 Kongres ICCA połączony z Walnym Zebraniem Członków Stowarzyszenia. Wśród ponad 700 uczestników z całego świata w kongresie uczestniczyła Anna Górska Prezes GOT/GCB, jedynej organizacji z Pomorza, która jest członkiem ICCA.

 

Podczas Walnego Zebrania Członków oprócz zatwierdzenia sprawozdania finansowego za 2009r. oraz budżetu na 2010r. Członkowie wybrali na dwuletnią kadencję nowego Prezesa ICCA. Został nim Arnaldo Nardone z Montevideo w Urugwaju. Arnaldo Nardone nie zna Polski, ale obiecał odwiedzić nasz kraj przy okazji przyszłorocznego kongresu, który odbędzie się w Lipsku w Niemczech.

W trakcie tegorocznego kongresu Anna Górska została wybrana mentorem osób, które pierwszy raz uczestniczą w kongresie, służąc im pomocą, radą oraz doświadczeniem.
Zgodnie z tradycją członkowie ICCA mieli możliwość głosowania na tzw. Best Marketing Award, czyli najlepsze działania marketingowe w branży spotkań. Tegorocznym zwycięzcą zostało Island Convention Bureau and Incentive Bureau, pokonując Centrum kongresowe EXCEL  w Londynie i Standton w Południowej Afryce.


Podczas kongresu zorganizowano aukcję charytatywną I&MI Media Charity Golf Classic and Cooking Class, z której cały dochód przeznaczony został dla organizacji Nireeekshana, zajmującej się pomocą na rzecz osób chorób na AIDS.

Tak jak co roku, kongres oferował bogaty program edukacyjny i podejmował najbardziej nurtujące tematy przemysłu spotkań. Były to m.in.: wykorzystanie Social Media w kampanii marketingowej; Przemysł spotkań w 2020r.; CVB i PCO -  jak współpracować a nie konkurować; Różne podejścia do brandingu miast; Jak przygotować i przeprowadzić idealną prezentację; Jak poprawić relacje z klientami z różnych środowisk i kultur; Wszystko co chciałeś wiedzieć o ICCA. 

W przyszłym roku w Gdańsku odbędą się dwa spotkania ICCA: ICCA RS&M Sales, Marketing & Research Programme w lipcu oraz ICCA CEC Central European Chapter w sierpniu.

 


źródło: www.conventiongdansk.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne