Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Jak zostać profesjonalnym event managerem? Nabór na 7. edycję Studium Event Management

Studium Event Managementu Warszawa konferencja

19.09.2018

Trwa rekrutacja na 7. edycję Studium Event Managementu – wspólnego projektu Wydziału Zarządzania UW i Stowarzyszenia Branży Eventowej. Podczas zajęć słuchacze zapoznają się zarówno z teoretyczną, jak i praktyczną stroną zawodu event managera.

 

 

Studium Event Managementu skierowane jest do osób, które planują swoją karierę jako event manager, jak i tych, które w tym zawodzie mają już doświadczenie, ale chciałyby swoją wiedzę pogłębić i usystematyzować. Udział w 7. edycji studium w roku akademickim 2018/2019 da możliwość poznania praktycznych aspektów zawodu oraz teoretycznych podstaw z dziedziny komunikacji marketingowej, prawa lub zarządzania projektami.

 

 

W programie Studium Event Managementu, utworzonym we współpracy Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Stowarzyszenia Branży Eventowej, znajdą się w tegorocznej edycji m.in. tematy:

 

  • charakterystyka branży eventowej
  • PR i sponsoring
  • Internet i social media w eventach
  • przywództwo
  • sztuka prezentacji
  • warsztaty organizacji wydarzeń
  • zarządzanie projektami
  • Incentive travel jako narzędzie wsparcia sprzedaży
  • bezpieczeństwo imprez masowych.

 

 

W trakcie zajęć słuchacze dowiedzą się również, jak utrzymać lojalność klientów oraz jak rozliczyć i podsumować event. Poznają zasady wyboru lokacji na event oraz pozyskają wiedzę z zakresu prawa autorskiego i ZAIKS. Wykłady i warsztaty prowadzą pracownicy dydaktyczni Wydziału Zarządzania oraz praktycy – przedstawiciele branży eventowej. Uczestnicy Studium Event Managementu podczas trwania kursu mogą uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez SBE oraz kadrę wydziału – będzie zatem okazja do poznania od podszewki, jak przebiega produkcja eventu. Odwiedzą także siedziby organizacji eventowych oraz ciekawych obiektów konferencyjnych, a także nawiążą kontakty z przedstawicielami branży MICE.

 

 

Rekrutacja trwa do 31 października. Zajęcia, trwające 2 semestry, rozpoczynają się w listopadzie br. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: http://www.wz.uw.edu.pl/portale/fundacja/dzial/studium-event-management

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Alternatywne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne