Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 13-15.02.2019 Targi RemaDays Warsaw


Zapowiedź: 13-15.02.2019 Targi RemaDays Warsaw

Zapowiedź: 13-15.02.2019 Targi RemaDays WarsawNa zdjęciu: Targi RemaDays Warsaw 2019 Warszawa konferencja

Trwają przygotowania do targów RemaDays Warsaw. Już w lutym 2019 r. na gości i wystawców czeka wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Serwis Konferencje.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Ptak Warsaw EXPO w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 13–15 lutego 2019 r. gościć będzie uczestników piętnastej edycji Targów RemaDays Warsaw, piątej na świecie i drugiej w Europie imprezy wystawienniczej tego typu. Organizatorzy szacują, że swoje artykuły i usługi z branży reklamowej zaprezentuje co najmniej 800 rodzimych i zagranicznych wystawców. Aby zwiększyć komfort uczestników imprezy, poszerzone zostaną alejki hali oraz ustawione dodatkowe punkty rejestracyjne. Warto pospieszyć się z rezerwacją – ponad 80% powierzchni zostało już zajęte.

Wraz z nadchodzącą edycją Targów zadebiutuje nowy, wyodrębniony sektor – Textile Zone, na którym goście wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z ofertą producentów, importerów i dystrybutorów odzieży reklamowej, sportowej, medycznej oraz ochronnej.

Jak co roku, odbędzie się loteria dla zwiedzających. Każdy gość Targów, który wrzuci swoją wizytówkę do przygotowanej przez organizatorów urny i pojawi się w dniach od 13 do 15 lutego o godzinie 14:00 przy stoisku A2 w hali E, gdzie odbędą się losowania, będzie miał szansę wygrania telewizora Samsung UHD 55 cali.

Szczegółowe informacje na temat Targów RemaDays Warsaw 2019, w tym regulamin konkursu, dostępne są na stronie organizatora: www.remadays.com/pl

Relacja z zeszłorocznej edycji RemaDays Warsaw:  www.konferencje.pl/art/podsumowanie-14-edycji-targow-remadays-warsaw-2018,1018.html