Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 13-15.02.2019 Targi RemaDays Warsaw

Targi RemaDays Warsaw 2019 Warszawa konferencja

11.09.2018

Trwają przygotowania do targów RemaDays Warsaw. Już w lutym 2019 r. na gości i wystawców czeka wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Serwis Konferencje.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 


Ptak Warsaw EXPO w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 13–15 lutego 2019 r. gościć będzie uczestników piętnastej edycji Targów RemaDays Warsaw, piątej na świecie i drugiej w Europie imprezy wystawienniczej tego typu. Organizatorzy szacują, że swoje artykuły i usługi z branży reklamowej zaprezentuje co najmniej 800 rodzimych i zagranicznych wystawców. Aby zwiększyć komfort uczestników imprezy, poszerzone zostaną alejki hali oraz ustawione dodatkowe punkty rejestracyjne. Warto pospieszyć się z rezerwacją – ponad 80% powierzchni zostało już zajęte.

 


Wraz z nadchodzącą edycją Targów zadebiutuje nowy, wyodrębniony sektor – Textile Zone, na którym goście wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z ofertą producentów, importerów i dystrybutorów odzieży reklamowej, sportowej, medycznej oraz ochronnej.

 

 

Jak co roku, odbędzie się loteria dla zwiedzających. Każdy gość Targów, który wrzuci swoją wizytówkę do przygotowanej przez organizatorów urny i pojawi się w dniach od 13 do 15 lutego o godzinie 14:00 przy stoisku A2 w hali E, gdzie odbędą się losowania, będzie miał szansę wygrania telewizora Samsung UHD 55 cali.

 


Szczegółowe informacje na temat Targów RemaDays Warsaw 2019, w tym regulamin konkursu, dostępne są na stronie organizatora: www.remadays.com/pl

 


Relacja z zeszłorocznej edycji RemaDays Warsaw:  www.konferencje.pl/art/podsumowanie-14-edycji-targow-remadays-warsaw-2018,1018.html

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne