Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sofitel Warsaw Victoria ma nowego Dyrektora Sprzedaży i Marketingu


27.09.2010

Maciej Skórski został nowym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie wszystkimi pionami sprzedaży w hotelu oraz koordynacja działań marketingowych.
 

 


Nowy Dyrektor ma wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej. Wcześniej zajmował stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w Biurze Podróży Fly Away Travel. W American Express w pionie Travel Related Services kierował działem Sprzedaży w Polsce, a następnie w Europie Środkowo – Wschodniej.

Maciej Skórski jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Wykształcenie uzupełnił na podyplomowych studiach mistrzowskich na Universität für Musik und darstellende Kunst Wien. Dodatkowo studiował w Wiedniu turystykę i marketing na Wirtschaftsuniversität Wien. Posługuje się biegle językiem angielskim i niemieckim.  Jest miłośnikiem filmów Krzysztofa Kieślowskiego.

Sofitel –  najbardziej prestiżowa marka sieci hotelowej Accor i jedna z najbardziej ekskluzywnych na rynku międzynarodowym. Nowe oblicze luksusowej gościnności, przywilej przebywania w niezwykłych miejscach na całym świecie – tak najkrócej można ją scharakteryzować. Reprezentuje ona 126 hoteli w 40 krajach świata. Hotele Sofitel powstają tylko w dużych metropoliach i są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów - ludzi biznesu oraz szukających odpoczynku i relaksu turystów. Wyróżniają się klasą, wyrafinowaną elegancją, słyną z pięknych wnętrz aranżowanych przez znanych dekoratorów, stref odnowy biologicznej na najwyższym poziomie, restauracji dla smakoszy czy w niektórych przypadkach centrów dla golfistów. W Polsce hotelami marki Sofitel zarządza Grupa Hotelowa Orbis, której Accor jest partnerem strategicznym.

 

źródło: www.sofitel.com (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne