Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsaw Convention Bureau zaprasza do konkursu


11.06.2010

Warsaw Convention Bureau ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konkursie organizowanym przez Stołeczne Biuro Turystyki i Warsaw Convention Bureau na scenariusz filmu promującego Warszawę jako idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych, konferencji i kongresów.


Celem konkursu jest wyłonienie scenariusza filmu, który będzie promował Warszawę na międzynarodowych targach branżowych (np. IMEX Frankfurt i EIBTM Barcelona), wśród potencjalnych organizatorów spotkań biznesowych oraz w mediach krajowych i zagranicznych. Będzie to również narzędzie marketingowe wykorzystywane przy współpracy z międzynarodowymi organizacjami i stowarzyszeniami skupiającymi profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań. 

Bardzo zależy nam na stworzeniu jednolitego i nowoczesnego przekazu marketingowego, który udowodni, że o potencjale stolicy, oprócz jej niewątpliwych atutów w postaci różnorodnych obiektów konferencyjnych oraz atrakcji turystycznych, stanowią przede wszystkim jej mieszkańcy – ludzie kreatywni, dynamiczni i lubiący nowe wyzwania – powiedziała Katarzyna Grzegorek, Kierownik Działu Promocji Stołecznego Biura Turystyki


Główną nagrodą jest realizacja zwycięskiego scenariusza przez Stołeczne Biuro Turystyki, a jego autor będzie miał możliwość wcielenia się w rolę reżysera.


Regulamin Konkursu na wykonanie filmu promującego Warszawę jako destynację biznesową znajduje się pod adresem:
•    www.warsawconvention.pl/doc/regulamin_konkursu.pdf


Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w Konkursie upływa 25 czerwca 2010 roku.

 

 

źródło:   www.warsawconvention.pl (PR)

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne