Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Jacek Prokopiuk Jacek Prokopiuk Ekspert

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 12–14.02 Targi RemaDays Warsaw 2020


Zapowiedź: 12–14.02 Targi RemaDays Warsaw 2020

Zapowiedź: 12–14.02 Targi RemaDays Warsaw 2020

Znamy już termin szesnastej edycji RemaDays Warsaw. Od 12 do 24 lutego 2020 r. przestrzenie Ptak Warsaw EXPO gościć będą przedstawicieli oraz osoby zainteresowane rynkiem reklamy i druku. Serwis Konferencje.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Organizowane przez GJC International Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw są jednym z największych wydarzeń branżowych na świecie. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W roku ubiegłym Targi RemaDays Warsaw gościły 810 wystawców i ponad 21 tys. zwiedzających, w tym 3,5 tys. zagranicznych gości.

Wśród 11 sektorów targowych znajdziemy m.in. Event Show, w którym zaprezentowane zostaną systemy do zorganizowania imprez oraz eventów, meble eventowe, namioty czy standy na różne wydarzenia, IT e-Solutions – z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi dla reklamy, designem, aplikacjami mobilnymi, wirtualną rzeczywistością i systemami CRM, czy POS Display, gdzie spotkać można dostawców oferujących systemy wystawiennicze, ścianki, gabloty reklamowe, standy, lady recepcyjne i roll-upy. W ciągu trzech targowych dni zwiedzający poznają najnowsze technologie i trendy w branży artykułów i usług reklamowych. Po raz drugi na RemaDays Warsaw podczas pokazu Gifts Textile Show pokazana zostanie oferta wytwórców, importerów i dystrybutorów odzieży reklamowej, sportowej, medycznej oraz ochronnej.

Organizatorzy na stronie targów udostępnili już listę wystawców. Możliwe jest również zapisywanie się na spotkania z przedstawicielami poszczególnych firm, co usprawni dobrą organizację czasu spędzonego na RemaDays 2020, wypełnionego interesującymi rozmowami handlowymi. Lista umożliwia zawężenie poszukiwań po wprowadzeniu nazwy firmy, produktu, usługi czy po numerze stoiska bądź kraju.

Trwają prace, których celem jest jeszcze większa poprawa komfortu uczestników wydarzenia. W dwóch halach Ptak Warsaw EXPO (E i F), w których odbędą się targi, zostaną poszerzone kolejne alejki. Zadbano również o strefy wypoczynku, a w związku z powiększającą się rokrocznie liczbą uczestników powiększy się całkowita powierzchnia wystawiennicza. Zaplanowanie czasu spędzonego na targach ułatwi specjalna, dostępna już, aplikacja targowa. Dzięki niej goście RemaDays 2019 bez problemu odnają interesujące ich stoiska w halach targowych, dotrą do najważniejszych informacji o wydarzeniu, listy wystawców czy prelekcji. Bezpłatną aplikację RemaDays pobrać można na urządzenia z systemem Android i iOS.    

Program Targów RemaDays Warsaw 2020 obejmuje także wykłady zaproszonych gości w ramach RemaCongress. Gościem specjalnym 16. edycji będzie Krzysztof Sarnecki (przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach), który wystąpi z dwoma prelecjami: 12 lutego - "Świat zawodowych negocjacji. 'Nie argumentuj' - fundament skutecznych negocjacji" oraz 13 lutego - "Potrójne Prawo Pareto w branży reklamowej - kiedy mniej znaczy więcej".

Podczas targów ogłoszeni zostaną też laureaci branżowych konkursów: Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Remadays Warsaw 2020 konferencje

Warto zapisać w kalendarzu:

kiedy? 12–14 lutego 2020 roku

gdzie? - Ptak Warsaw EXPO, Nadarzyn, Al. Katowicka 62.

Na stronie internetowej targów uruchomiony został formularz rejestracji zaproszeń. Po zweryfikowaniu zgłoszenia zainteresowani udziałem otrzymają identyfikator do samodzielnego wydruku.

Jak działa rejestracja? W formularzu wpisujemy kod RDW021. Następnie uzupełniamy informacje o firmie. Po pozytywnej weryfikacji otrzymamy drogą mailową identyfikator na targi, który należy wydrukować i okazać w punkcie rejestracyjnym. Tam czekać na nas będzie komplet materiałów targowych. Bezpłatna rejestracja zaproszeń możliwa jest tylko przez Internet przed targami. Na targach rejestracja jest płatna i wynosi 20 zł.

Więcej informacji na temat wydarzenia dostępnych jest na stronie Organizatora.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Remadays Warsaw 2020 konferencje