Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Jacek Prokopiuk Jacek Prokopiuk Ekspert

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 22.01 Forum Branży Eventowej 2020


Zapowiedź: 22.01 Forum Branży Eventowej 2020

Zapowiedź: 22.01 Forum Branży Eventowej 2020

Gdzie po raz piąty spotkają się ci, których działania koncentrują się wokół eventu, jego zaplanowaniu i realizacji? Na Forum Branży Eventowej, które 22 stycznia 2020 roku odbędzie się w EXPO XXI.

Forum Branży Eventowej to organizowane co roku spotkanie profesjonalistów z dziedziny event marketingu. Jego uczestnicy, między innymi pracownicy agencji eventowych, reklamowych, działów PR i marketingu oraz dostawcy usług jak: obiekty konferencyjne, catering, obsługa techniczna wydarzeń czy gadżety, będą mieli wyjątkową okazję zaprezentować swoją ofertę i poszerzyć sieć kontaktów biznesowych.

Program merytoryczny wydarzenia jest odpowiedzią na praktyczne potrzeby i oczekiwania event menedżerów, prezentuje też najnowsze trendy w przemyśle spotkań. Misją FBE niezmiennie pozostaje ukazanie eventu jako ważnego elementu komunikacji z otoczeniem.

Nowością na Forum Branży Eventowej 2020, zaplanowanym na 22 stycznia w przestrzeniach EXPO XXI, będzie wykorzystanie dwóch scen. Dużej, dla 700 słuchaczy, na której prezentowane będą prelekcje zaproszonych ekspertów, oraz mniejszej, tzw. FBEmi (event marketing ideas), na której występujące osoby opowiedzą o swoich ideałach, inspiracjach i doświadczeniach powiązanych z pracą w branży MICE.

Prelekcje, które odbędą się na Dużej Scenie, uwzględniają różne obszary pracy eventowców. 10 eventowych trendów na 2020 rok przedstawi Krzysztof Celuch, Nina Żukowska doradzi zaś, jak uniknąć schematów i tworzyć eventy skutecznie realizujące założone cele. O roli event managera jako przywódcy, managera, księgowego, prawnika, reżysera, coacha i spowiednika opowie Bartek Bieszyński. Techniki przejmowania władzy w centrum chaosu przybliży Marek Skała, a o tym, jak produkować eventy zgodnie ze sztuką filmową opowie Monika Chróścicka-Wnętrzak. Kasia Sokołowska podzieli się z kolei doświadczeniem w reżyserowaniu dużych wydarzeń i pokazów mody. Nie zabraknie inspirujących debat, networkingu z Grzegorzem Turniakiem, a dzień zakończy koktajl oraz uroczyste wręcznie nagród Top Event.

Zeszłoroczna edycja Forum Branży Eventowej zgromadziła ponad 2200 uczestników oraz 164 wystawców. Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny – na stronie Organizatora.   

►Przeczytaj relację z Forum Branży Eventowej 2019