Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 3.09 Szkolenie Komunikacja i emocje w pracy meeting plannera

Komunikacja i emocje w pracy meeting plannera szkolenie

13.08.2019

Jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe? Jak podołać emocjonalnie wyzwaniom wiążącym się z pracą meeting plannera? Między innymi te kwestie przybliży podczas szkolenia organizowanego przez MPI Poland Chapter dr Tomasz Drożdż.

 

 

Zawód meeting plannera wymaga kreatywności, szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych, mobilności oraz przyjęcia na siebie dużej odpowiedzialności. W pracę w branży MICE często wpisany jest stres i działanie w napięciu. Jak sobie z nimi poradzić? Organizowane 3 września br. w Poznań Congress Center szkolenie "Komunikacja i emocje w pracy meeting plannera" jest zwieńczeniem II edycji rocznego cyklu edukacyjnego, przygotowywanego przez MPI Poland Chapter w ramach projektu Meeting Professional Excellence Classes.

 

 

Prowadzący wrześniowe spotkanie dr Tomasz Drożdż  – psycholog, trener i coach – pomoże uczestnikom znaleźć odpowiedzi m.in. na pytania: jak efektywnie komunikować się z naszymi współpracownikami, partnerami i dostawcami, kiedy pojawia się sprzeczność potrzeb, interesów, nierówny dostęp do zasobów, nieznajomość wzajemnych oczekiwań czy różnice osobowościowe. Podczas warsztatu słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób sobie poradzić z emocjami, zmienić sposób myślenia i reagować w sytuacjach konfliktowych. Dr Drożdż w trakcie spotkania przybliży zagadnienie schematów, które stosujemy, i wyjaśni, jakie rezultaty przynoszą one w komunikacji. Wszystko po to, by dzięki pozyskanej wiedzy potrafić świadomie prowadzić skuteczny dialog, podnieść efektywność osobistą oraz zawodową. 

 

 

Szkolenie "Komunikacja i emocje w pracy meeting plannera" ma charakter warsztatowy. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o wydarzeniu, cenniku oraz prowadzonej rejestracji znajduje się na stronie Stowarzyszenia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe; Ośrodki konferencyjne Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne