Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gromada Warszawa Centrum

Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa
http://www.gromada.pl/hotelwarszawa-centrum

Skontaktuj się z obiektem

Alicja Gaiki Specjalista ds. Konferencji 0-22 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Gromada Warszawa Centrum

Warszawski hotel zyskał podwójną kategoryzację

Data aktualności: 22-11-2012

 • Warszawski hotel zyskał podwójną kategoryzację - Hotel Gromada Warszawa Centrum

  Do kategorii czterech gwiazdek zaliczono 5 apartamentów i 10 pokoi znajdujących się na VI piętrze obiektu.

  Pozostałe 305 pokoi oferuje standard 3 gwiazdek. Decyzję o podwyższeniu kategorii dla części pokoi w obiekcie wydał Marszałek Województwa Mazowieckiego.

  Podwójną kategoryzację, która nie jest zjawiskiem powszechnym, stosuje jedynie kilka hoteli lub kompleksów hotelowych w Polsce. Umożliwia ona dotarcie do szerszej grupy gości i lepsze wykorzystanie potencjału obiektu. - Kategoryzacja części pokoi w Hotelu Gromada Domu Chłopa na cztery gwiazdki zwiększa możliwości obiektu i jest częścią planu restrukturyzacji i modernizacji naszej sieci. Gromada ma być siecią kojarzoną z turystyką kongresową i biznesową oraz z niedrogą siecią hoteli miejskich. Umożliwia to m.in. podwójna kategoryzacja. Niedawno wstąpiliśmy do Marszałka Województwa Mazowieckiego o przyznanie wyższej kategorii części pokoi w Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie – wyjaśnia Jan Błoński, prezes OST Gromada.

  Hotel Gromada Dom Chłopa obchodzi 50 lat działalności. Hotel został wybudowany w latach 1957-62 w stylu modernistycznym według projektu wybitnego architekta Bogdana Pniewskiego (m.in. hotel Patria w Krynicy-Zdroju dla Jana Kiepury) i Małgorzaty Handzelewicz-Wacławek. Obiekt planowany początkowo jako hotel dzienny (miejsce na krótki wypoczynek osób przybywających do Warszawy nocnymi pociągami m.in. do stołecznych urzędów), był przez kilkanaście lat jednym z nielicznych nowoczesnych hoteli w Warszawie. Kilka razy gruntownie modernizowany, na początku XXI w. został rozbudowany o nowe skrzydło zwiększając łączną liczbę pokoi o 109 do 320.

  Zlokalizowany przy Placu Powstańców Hotel Gromada Dom Chłopa oferuje obecnie 320 pokoi (602 miejsca noclegowe), WiFi – bezprzewodowy dostęp do Internetu, restaurację i drink bar, salę fitness, podziemny parking, zestaw usług biznesowych oraz udogodnienia dla gości niepełnosprawnych. Na terenie obiektu działa kasyno. Obiekt posiada największą w centrum Warszawy powierzchnię konferencyjną, na którą składa się pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych (Malwa, Stokrotka, Konwalia, Jagoda i Poziomka) umożliwiających spotkania biznesowe. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne posiadają nagłośnienie, dostęp do światła dziennego oraz mają możliwość zaciemnienia. Wszystkie sale znajdują się na parterze przy recepcji. Trzy sale (łączna liczba miejsc w układzie teatralnym: do 350, łączna liczba miejsc w układzie stojącym: 400) mają możliwość łączenia ich w zależności od potrzeb w jedną całość. Sala Prestige, składająca się z dwóch pomieszczeń, znajduje się na poziomie - 1 i jest miejscem, w którym mogą odbywać się kameralne spotkania, przyjęcia, szkolenia i konferencje. W obiekcie mieszczą się również sale konferencyjne typu Business Room przeznaczone na niewielkie spotkania biznesowe. Hotel zapewnia wynajem profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, instalacji estradowych, scenografii, transmisji telekonferencyjnych, tłumaczeń symultanicznych oraz ekranów wielkoformatowych. Z myślą o organizatorach konferencji obiekt przygotował cztery pakiety konferencyjne.

  źródło: www.domchlopa.pl

Oferty specjalne

 • Noclegi Akademickie

  Wykładowcy akademickie, doktoranci oraz studenci otrzymują w weekendy specjalne zniżki (wymagane potwierdzenie pełnionej funkcji, ważna legitymacja studencka) Pokój 2-osobowy Standard ze śniadaniem - 210 PLN Pokój 1-osobowy Standard ze śniadaniem - 190 PLN Kolacja w restauracji hotelowej - 15 PLN...
 • Podróże służbowe z Domem Chłopa

  Żyjemy w epoce szybkiego rozwoju technologii i komunikacji elektronicznej. Kontakty osobiste pozostały jednak niezastąpione w negocjacjach i podpisywaniu handlowych umów. Jeżeli korzystasz z oferty Hotelu Dom Chłopa przekonasz się, że PODRÓŻE SŁUŻBOWE mogą być przyjemnością. Oferta skierowana jest...