Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Narvil Conference & Spa

Czesława Miłosza 14A, 05-140 Serock
www.hotelnarvil.pl

Skontaktuj się z obiektem

Beata Osuch Kierownik Działu Sprzedaży MICE 514 9...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Narvil Conference & Spa

Design, biznes i kuchnia - Studio Aruana w hotelu Narvil pod Warszawą

Data aktualności: 23-11-2015

 • Design, biznes i kuchnia - Studio Aruana w hotelu Narvil pod Warszawą - Hotel Narvil Conference & Spa

  Od 14 listopada podwarszawski hotel konferencyjny Narvil zaprasza do Studia Aruana – nowej przestrzeni w restauracji, która w swej designerskiej aranżacji jest miejscem z przeznaczeniem nie tylko kulinarnym, ale również biznesowym.

   

  Studio Aruana to połączenie sztuki kulinarnej z luksusem i designem. Szefem Kuchni jest Witold Iwański, którego kuchnia cechuje się nietuzinkowymi połączeniami smaków, prostotą i perfekcją wykonania. Sprzęt, w jaki wyposażono kuchnię jest marki z ponad 330-letnią tradycją istnienia - Gaggenau. Nowa część restauracyjna podzielona jest na trzy strefy: Kreacji, Degustacji i Relaksu. Pierwsza powstała z myślą o ekskluzywnych i interaktywnych pokazach kulinarnych. Strefa Degustacji to miejsce, gdzie można wspólnie próbować przygotowanych przez siebie potraw oraz specjałów Szefa Kuchni. Natomiast trzecia strefa to miejsce służące odpoczynkowi oraz spotkań z sommelierem.

   

   

  - Doświadczenie kulinarne w naszym Studio, to nie tylko oryginalny sposób na spędzenie czasu, ale również niecodzienna możliwość zaskoczenie partnerów biznesowych oryginalnym miejscem spotkania. Wkładamy wiele serca i zaangażowania w ten projekt. Wierzę, że wszyscy odwiedzający Studio Aruana odczują jego wyjątkowość. – komentuje Grażyna Kowalczyk, Dyrektor Generalny Hotelu Narvil, Hotelarz Roku 2014.

   

  Uroczyste otwarcie Studia miało miejsce 14 listopada br.

   

   

   

   

  Eleganckie konferencje pod Warszawą

   

  Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku pod największym miastem w Polsce – Warszawą -  wyposażony jest w 33 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 4000 mkw. Największy event, jaki można tu zorganizować może liczyć nawet 1300 osób. 

   

  Narvil Serock sale konferencyjne

   

  Ponadto, hotel oferuje 332 pokoje i apartamenty oraz nowoczesne Niagara SPA z basenem, salą fitness, kręgielnią, kortami do squasha i tenisa. Natomiast pod gołym niebem można cieszyć się odpoczynkiem na plaży oraz korzystać z miejsc grillowych i piknikowych. Lokalizacja sprzyja relaksowi - wokół hotelu w pobliskich lasach nie brakuje ścieżek rowerowych i pieszych, a na rzece Narew skorzystać można z wodnej przystani.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Ona&On Aktywnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na weekend pełen pozytywnych emocji i atrakcji! Atrakcyjne położenie hotelu wśród lasów i nad brzegiem Narwi, zaplecze rekreacyjne w hotelu i jego bezpośredniej okolicy w połączeniu z propozycją ciekawego programu zajęć, sprawiają, że...
 • Ona&On Relaksacyjnie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na relaksujący weekend w harmonii z naturą. Komfortowe warunki hotelu otoczonego przyrodą, dyskretna i zaciszna atmosfera zalesionych brzegów rzeki Narew - jednej z najczystszych rzek w Polsce, w połączeniu z wyjątkowymi masażami w Niagara Spa...
 • Ona&On Romantycznie

  Zapraszamy do Hotelu Narvil Conference & Spa na romantyczny weekend w harmonii z naturą. Urokliwe okolice hotelu zanurzonego w naturze, spacery brzegiem malowniczej Narwi, oświetlonej niedostrzegalnymi w mieście gwiazdami, designerskie i komfortowe wnętrza hotelu oraz feeria smaków w...